JAKOŚĆ

JAKOŚĆ

Nr 1 w ocenie satysfakcja klienta

Wiemy, że działanie Twojej firmy zależy od jakości naszych produktów i usług. Dlatego właśnie jakość jest główną wartością Volvo mocno zakorzenioną w naszej historii.

Więcej niż obietnica

Więcej niż obietnica

Jakość nie jest jedynie odzwierciedleniem naszego zobowiązania dotyczącego dyspozycyjności i trwałości pojazdu. Najwyższa jakość to znacznie więcej i dotyczy wszystkich aspektów naszego działania — od projektowania i wytwarzania po produkty, usługi i wsparcie klienta. W każdej chwili koncentrujemy się na kliencie, zawsze mając na celu przekroczenie jego oczekiwań.

Najwyższa jakość we wszystkim, co robimy

Najwyższa jakość we wszystkim, co robimy

Nasze zobowiązanie do zapewnienia jakości i koncentracja na kliencie wynikają z kultury Volvo zbudowanej na zaangażowaniu i uczestnictwie każdej osoby. To kultura ciągłych postępów i innowacji, pozwalająca zapewnić najwyższą jakość detali i prowadząca ku naszemu celowi — pozycji lidera w ocenach satysfakcji klienta.

PRZEKRACZANIE GRANIC W HÄLLERED

Na należącym do Volvo torze testowym Hällered w południowo-zachodniej Szwecji poddajemy nasze autobusy najcięższym próbom. Kluczową częścią naszej pracy jest zapewnienie jakości, niezawodności i bezpieczeństwa każdego produktu Volvo Buses.

PRZEKRACZANIE GRANIC W HÄLLERED

Trasy na każdą okazję

W ośrodku testowym istnieje 15 różnych tras testowych, na których badamy wszystko, na co mogą napotkać autobusy i autokary Volvo w trakcie eksploatacji. Rygorystyczne testy podwozia i elementów na wymagających nawierzchniach dróg, jazda z dużą prędkością, agresywne zakręty, śliskie drogi, a przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy — to wszystko powoduje, że nasze zaawansowane systemy bezpieczeństwa sięgają absolutnych granic.

Pełnoskalowe testowanie przewracania

Oprócz realistycznych symulacji komputerowych testowanie w pełnej skali jest ważnym narzędziem w naszych pracach nad zapewnieniem bezpieczeństwa i w kontroli jakości. Na przykład przeprowadzany przez nas test na przewracanie R66 służy ocenie wytrzymałości dachu i sprawdzeniu działania 3-punktowych pasów bezpieczeństwa w razie wypadku, w którym autokar wypadnie z drogi i przewróci się na dach.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Volvo w drodze

Bezpieczeństwo Volvo
TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE

TROSKA O ŚRODOWISKO NATURALNE

Tworzenie miast przyszłości

Troska o środowisko naturalne

Wiadomości i wydarzenia