Czym się zajmujemy

Czym się zajmujemy

Wytyczanie drogi dla zrównoważonych rozwiązań transportowych

Volvo Buses to jedna z najważniejszych na świecie marek autobusów miejskich, międzymiastowych i turystycznych, obecna w ponad 85 krajach. Naszą pasją jest tworzenie miast przyszłości, wolnych od tłoku, emisji i hałasu. Naszą misją jest świadczenie pomocy operatorom i społecznościom, aby umożliwić im oferowanie mieszkańcom bezpiecznego, czystego i efektywnego transportu z i do pracy, w mieście lub na kontynencie. Chcemy w ten sposób zdobyć pozycję najlepszego dostawcy zrównoważonych rozwiązań transportowych.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas zawsze najważniejsze. Jest główną wartością firmy Volvo i mamy je w sercach. Nasza wizja bezpieczeństwa jest jasna: żadnych wypadków z udziałem produktów Volvo Group.

Troska o środowisko naturalne

Kolejną z głównych wartości jest troska o środowisko. Naszą wizją przyszłości jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w zakresie zrównoważonych rozwiązań transportowych. Wytyczamy tę drogę dzięki naszym pionierskim rozwiązaniom z obszaru elektromobilności.

Jakość

Trzecią z naszych kluczowych wartości jest Jakość. Bezkompromisowe dążenie do jakości określa wszystko, co robimy. Począwszy od naszych pionierskich innowacji, produktów i usług po wdrażanie kompletnych rozwiązań miejskich.

Czym się zajmujemy

Innowacje dla przyszłości

Kiedy patrzymy w przyszłość, widzimy gwałtownie zmieniający się świat stojący przed coraz poważniejszymi wyzwaniami związanymi z urbanizacją, zanieczyszczeniami, hałasem i tłokiem. W Volvo jednak widzimy także możliwości i rozwiązania. Wiemy, że dzięki koncentracji na innowacjach, bezpieczeństwie i energooszczędnych technologiach, Volvo może wpłynąć na rozwój globalny. Oferując cichszy, czyściejszy i bezpieczniejszy transport, będziemy w stanie wypełnić obietnicę naszej marki — Działanie na rzecz poprawy jakości życia (Driving Quality of Life).

Podstawowe informacje o nas

  • Jeden z największych na świecie producentów autobusów i autokarów
  • Dostarcza rocznie ponad 9000 pojazdów
  • Pionierskie rozwiązania w zakresie elektromobilności
  • Działa w ponad 85 krajach na świecie
  • Ponad 8000 oddanych pracowników
  • Część Volvo Group, jednego z czołowych światowych producentów ciężkich pojazdów użytkowych
Historia

Historia

Od dawna w czołówce

Historia
Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami