usługi posprzedażowe

Zapewniamy obsługę przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia

Inwestycja w autobus Volvo to inwestycja w solidny biznes. Nasze wsparcie posprzedażowe obejmuje szereg produktów i usług, których celem jest maksymalizacja dyspozycyjności, ograniczenie kosztów eksploatacji i zapewnienie długoterminowej rentowności.
SIEĆ USŁUG

SIEĆ USŁUG

Globalna sieć usług, na której możesz polegać

Gdziekolwiek się znajdziesz, nasza globalna sieć warsztatów i centrów usługowych zapewni Ci zindywidualizowaną obsługę i wsparcie, aby Twoja działalność nie była źródłem problemów.

Sieć usług
ORYGINALNE USŁUGI SERWISOWE VOLVO

ORYGINALNE USŁUGI SERWISOWE VOLVO

Utrzymanie autobusu w najwyższej kondycji

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo to gwarancja, że Twój autobus jest zawsze serwisowany w najlepszy możliwy sposób zapewniający ogólną sprawność, maksymalną dyspozycyjność i obniżony koszt eksploatacji.

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo
ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO

ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO

Zastosuj oryginał i zobacz różnicę

Wymieniając części, upewnij się, że są to Oryginalne Części Volvo. Zostały starannie zaprojektowane i przetestowane pod kątem współpracy z zaawansowanym systemem — Twoim autobusem.

Oryginalne Części Volvo
ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE VOLVO

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE VOLVO

Niezawodna jakość w dobrej cenie

Oryginalne Części Zamienne Volvo to system oferujący szeroki wybór regenerowanych części Volvo, od całych silników po poszczególne elementy.

Oryginalne Części Zamienne Volvo

USŁUGI

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
DOSTAWA CZĘŚCI

DOSTAWA CZĘŚCI

Zapewnienie dostępności części

Kontrakty na dostawę części zapewniają dostępność oryginalnych części Volvo i dobór odpowiedniej wielkości ich zapasów, co pozwala zmniejszyć przestoje do minimum.

Dostawa części
VOLVO ACTION SERVICE

VOLVO ACTION SERVICE

Zawsze przy Tobie

Volvo Action Service to 24-godzinna pomoc drogowa dostępna w całej Europie i zapewniająca maksymalną dyspozycyjność i minimalne przestoje.

Volvo Action Service