ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO

ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO

Zastosuj oryginał i zobacz różnicę. To się opłaca

Jakość Oryginalnych Części Volvo jest dokładnie taka sama, jak oryginalnych części użytych podczas produkcji autobusu. Opracowane specjalnie pod kątem długiej trwałości produktu, objęte pełną gwarancją, minimalizują problemy i zapewniają maksymalną dyspozycyjność.

Więcej bezpieczeństwa

Więcej bezpieczeństwa

Jednym z najważniejszych powodów korzystania z oryginalnych części jest bezpieczeństwo. Oryginalne Części Volvo mają tylko jeden poziom jakości, który utrzymujemy, projektując, monitorując, testując i ponownie testując każdą część zgodnie z takimi samymi normami, jakim podlega sam pojazd. Wszystko to ma na celu zachowanie uznanego poziomu bezpieczeństwa stanowiącego znak rozpoznawczy marki Volvo na całym świecie.

Nie marnuj paliwa

Nie marnuj paliwa

Montaż właściwych części służy nie tylko niezawodnemu działaniu. Ma także wpływ na osiągi silnika, zużycie paliwa, a w efekcie na emisję CO2 i inne
emisje. Jeśli montujesz Oryginalne Części Volvo, znasz wynik: utrzymanie niskiego zużycia paliwa i zapewnienie ochrony środowiska, co daje wyraźne
korzyści biznesowe.

Osiągaj dochody

Osiągaj dochody

Część, która nie jest oryginalna, może wyglądać atrakcyjnie, ale czy naprawę mieści się w marginesach tolerancji Volvo? Jeśli nie, dopasowanie będzie słabe, co prowadzi do szybszego zużycia.
Oryginalne Części Volvo mają za zadanie zapewnić maksymalną dyspozycyjność, paliwooszczędność i bezpieczeństwo, a dzięki temu sprawne i ekonomiczne działanie.

Znajdź najbliższy warsztat

  

Volvo Action Service

Volvo Action Service

Potrzebujesz pomocy? Wystarczy zadzwonić — przez całą dobę i przez 365 dni w roku.

00800 321 12 01

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE VOLVO

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE VOLVO

Niezawodna jakość w dobrej cenie

Oryginalne Części Zamienne Volvo
Kontrakty serwisowe Volvo zapewniają dyspozycyjność

Kontrakty serwisowe Volvo zapewniają dyspozycyjność

Volvo Buses — Kontrakty serwisowe Volvo zapewniają dyspozycyjność

USŁUGI

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
DOSTAWA CZĘŚCI

DOSTAWA CZĘŚCI

Zapewnienie dostępności części

Kontrakty na dostawę części zapewniają dostępność oryginalnych części Volvo i dobór odpowiedniej wielkości ich zapasów, co pozwala zmniejszyć przestoje do minimum.

Dostawa części
KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

Pełny pakiet

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu zapewnia zaplanowaną dostępność w pełni funkcjonalnych pojazdów przy określonym koszcie.

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu