nasza oferta

Zapewnienie zadowolenia klientów

Volvo oferuje kompletne rozwiązania dla transportu miejskiego i międzymiastowego, a także dla przewozów długodystansowych i czarterowych. Oferta obejmuje zarówno pojazdy, jak i pełen zakres usług, od finansowania po konserwację, raporty online i odnawianie. Volvo jako partner to pewność wydajnej pracy przewoźnika i satysfakcji pasażerów.

Autobusy miejskie i międzymiastowe

Autobusy miejskie i międzymiastowe

Rozwiązania dla Twojego miasta

Efektywny transport publiczny to klucz do zrównoważonego rozwoju miasta i poprawy zdrowia mieszkańców. Volvo oferuje pojazdy, usługi i infrastrukturę konieczne do wprowadzenia zmiany na lepsze. Przyszłość jest tu i teraz.

Autobusy miejskie i miedzymiastowe
Autobusy turystyczne

Autobusy turystyczne

Dopracowane, komfortowe i opłacalne

Jazda autobusem turystycznym to najbezpieczniejszy sposób podróżowania. Poza tym niezwykle wygodny. Poznaj naszą ofertę autobusów turystycznych, które przyciągną do Twojej firmy więcej pasażerów i pozwolą im się zrelaksować w bezpiecznym otoczeniu Volvo.

Autobusy turystyczne
Usługi

Usługi

Autobusy Volvo do Twoich usług

Jako partner Volvo znajdziesz nowe sposoby na ulepszenie swojej działalności. Nasze wartościowe usługi pozwalają wyeliminować ryzyko i przypadkowość z codziennej działalności. Zainwestuj w dyspozycyjność i satysfakcję pasażerów.

Usługi
Bus Rapid Transit

BUS RAPID TRANSIT

Stwórz miastu możliwości rozwoju

Krótsze czasy przejazdów, zmniejszenie tłoku i pozytywne efekty społeczno-ekonomiczne to zaledwie niektóre z korzyści wprowadzenia systemu Bus Rapid Transit.

Bus Rapid Transit
ELEKTROMOBILNOŚĆ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Przyszłość to elektryczność

Z punktu widzenia rozwoju miast transport jest poważnym wyzwaniem. Dzięki napędowi elektrycznemu można utrzymać możliwości przewozowe transportu publicznego i rozwinąć go także we wrażliwych obszarach miasta, poprawiając w ten sposób jakość życia ludzi.

Elektromobilność