Dzięki autobusom Volvo Electric Hybrid Twoje miasto może wkroczyć w nową erę transportu publicznego. Lepszy poziom świadczenia usług i dostęp do obszarów wcześniej niedostępnych to tylko niektóre przykłady korzyści dla mieszkańców miast.

Oszczędność energii

Autobus Volvo 7900 Electric Hybrid zmniejsza zużycie paliwa średnio o 75%. Reszta potrzebnej energii pochodzi z jej odzysku i ładowania na przystankach końcowych. Łączna oszczędność energii wynosi aż 60%!

Cisza na wagę złota

Znaczenie ograniczania hałasu w planach rozwoju miast jest coraz większe i jest źródłem znacznych kosztów dla społeczeństwa. Hybryda elektryczna przejeżdża w trybie elektrycznym średnio 70% trasy. Różnicę można usłyszeć.

Daj miastu odetchnąć

Podczas jazdy w trybie elektrycznym Volvo 7900 Electric Hybrid nie emituje żadnych spalin. Dzięki temu można go wykorzystywać w obszarach o szczególnych wymaganiach, a nawet budować przystanki wewnętrzne. Nie wspominając o długoterminowym wpływie na zdrowie.

Nowe doświadczenie podróży

Wewnątrz autobusu Volvo 7900 Electric Hybrid można rozmawiać bez podnoszenia głosu i słuchać niegłośnej muzyki — albo po prostu cieszyć się cichą jazdą. Czysta przyjemność dla pasażerów.

Volvo 7900 Electric Hybrid

Wyobraź sobie miasto bez hałaśliwego ruchu drogowego

Obejrzyj film z premiery
Volvo 7900 Electric Hybrid

Cechy

Sprawdzona technologia

Sprawdzona technologia

Elektryczny hybrydowy układ napędowy Volvo jest rozwinięciem sprawdzonego układu napędowego stosowanego w autobusach Volvo 7900 Hybrid. Różnica sprowadza się do silnika elektrycznego o większej mocy, pojemniejszych akumulatorów i stacji ładowania.

Ładowanie w 6 minut

Ładowanie w 6 minut

Złącze ładowania znajduje się na dachu autobusu. Wszystkie ruchome części znajdują się na słupie, aby zminimalizować dodatkowe zapotrzebowanie na obsługę pojazdu. Ładowanie trwa na ogół 6 minut i odbywa się na końcowym przystanku.

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo znacznie ułatwia manewrowanie na rondach i ostrych zakrętach, a także przynosi ulgę dla szyi oraz ramion kierowcy.

Z myślą o bezpieczniejszych miastach

Z myślą o bezpieczniejszych miastach

Wszystkie autobusy miejskie Volvo mogą być wyposażone w nowy układ wykrywania pieszych i rowerzystów.

Elastyczność konfiguracji

Elastyczność konfiguracji

Volvo 7900 Electric Hybrid oferuje niezwykłą elastyczność. Szybkie ładowanie na stacjach końcowych pozwala utrzymywać skuteczność i kursować zgodnie z rozkładem. Co więcej, na wybranych obszarach pojazd może być autobusem elektrycznym, ale zawsze może działać jako hybrydowy.

Drzwi elektryczne

Drzwi elektryczne

Elektrycznie otwierane drzwi nie tylko działają szybciej i niezawodniej, ale także pozwalają obniżyć zużycie paliwa nawet o 2%.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Przyszłość to elektryczność

Elektromobilność

Usługi

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

  

Hybryda elektryczna Volvo w Hamburgu

Hybryda elektryczna Volvo w Hamburgu

Volvo Buses — Hybryda elektryczna Volvo w Hamburgu

Informacje pokrewne

Inne autobusy

Volvo 7900 Hybrid
Volvo 7900 Hybrid

Niezawodność, ekonomika paliwowa i poszanowanie środowiska.

Volvo 7900 Electric
Volvo 7900 Electric

Jedziemy tam, dokąd chcą jechać ludzie.

Volvo 8900
Volvo 8900

Twój pracowity wspólnik.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami