Nowy autobus elektryczny Volvo 7900 to coś więcej niż autobus elektryczny. To narzędzie, które otwiera zupełnie nowe możliwości rozwoju transportu publicznego, a w efekcie całego miasta. Nowy autobus elektryczny Volvo 7900 może dojechać wszędzie. Jest cichy i czysty, nie emituje spalin — może jechać tam, dokąd chcą jechać ludzie.

Jedziemy tam, dokąd chcą jechać ludzie

Napęd elektryczny umożliwia ruch w miejscach, w które do tej pory nie było można wjechać autobusem. We wnętrzach, wrażliwych obszarach, w dzień lub w nocy. Transport publiczny może stać się jeszcze bardziej publiczny.

Gotowy do jazdy. Pełna oferta

Autobus elektryczny Volvo 7900 jest oferowany jako kompletne rozwiązanie zapewniające potrzebne możliwości przewozowe po określonej cenie za kilometr. Bezpieczeństwo finansowe, pewna dostępność i zmniejszone ryzyko.

Czy możesz sobie pozwolić na koszty hałasu?

Zagrażający zdrowiu hałas można zwalczać wieloma sposobami. Wprowadzenie autobusów elektrycznych może także być źródłem znacznych oszczędności finansowych. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz poznać szczegóły.

Wjazd do strefy zero

Istnieją ulice wymagające ostrożniejszej i wolniejszej jazdy. System Zone Management firmy Volvo to doskonały pomocnik kierowcy.

Volvo 7900 Electric

Wyobraź sobie te możliwości

Obejrzyj film

Jeśli porównać poziom hałasu ze starymi autobusami, różnica jest olbrzymia.

Kristina Book

kierowca, linia 55 w Göteborgu

Volvo 7900 Electric

     

Cechy

Gotowe rozwiązanie

Gotowe rozwiązanie

Wprowadzenie elektrycznych autobusów Volvo 7900 uwolni Cię od trosk. Aby utrzymać dyspozycyjność i zminimalizować ryzyko operacyjne i finansowe, oferujemy ten autobus jako gotowe rozwiązanie. Wymagana wydajność przy określonym koszcie na kilometr.

Zarządzanie strefami o szczególnych wymaganiach

Zarządzanie strefami o szczególnych wymaganiach

Miasta wprowadzają ograniczenia ruchu w centrach. Coraz więcej jest stref, w których obowiązują ograniczenia emisji, hałasu i prędkości. Autobus Volvo 7900 Electric sam może spełnić wymagania ograniczeń emisji i hałasu, a przy zastosowaniu usługi Volvo Bus Zone Management może też dostosowywać się do ograniczeń prędkości.

Efektywne ładowanie

Efektywne ładowanie

Szybkie i w pełni automatyczne ładowanie na stacjach końcowych pozwala utrzymywać produktywność i kursować zgodnie z rozkładem. Szybkie ładowanie jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż ładowanie nocą w zajezdni.

Komfort ciszy

Komfort ciszy

Autobus Volvo 7900 Electric jest niezwykle cichy i wygodny — zarówno dla pasażerów w środku, jak i dla czekających na przystanku, a także dla mieszkańców, których domy znajdują się przy jego trasie.

Kierowca ma pełną kontrolę

Kierowca ma pełną kontrolę

Kierowanie elektrycznym autobusem Volvo 7900 jest płynne i proste, tak jak w przypadku każdego innego pojazdu Volvo. A do tego doskonałe miejsce pracy kierowcy cechujące się ergonomią na światowym poziomie.

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

Autobus elektryczny 7900 jest zbudowany w tej samej technologii co autobusy hybrydowe i elektryczne hybrydy Volvo. Ta technologia sprawdziła się w tysiącach autobusów, które przez przewoźników i przedsiębiorstwa transportu publicznego w całej Europie zostały ocenione najwyżej pod względem dyspozycyjności.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Przyszłość to elektryczność

Elektromobilność

Usługi

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

Pełny pakiet

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu zapewnia zaplanowaną dostępność w pełni funkcjonalnych pojazdów przy określonym koszcie.

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

  

Göteborg: Projekt ElectriCity

Related News

Inne autobusy

7900 Hybrid
7900 Hybrid

Niezawodność, ekonomika paliwowa i poszanowanie środowiska.

Volvo 7900 Electric Hybrid
Volvo 7900 Electric Hybrid

Cichy, czysty i wydajny.

Volvo 8900
Volvo 8900

Twój pracowity wspólnik.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami