NOWY VOLVO 7900 ELECTRIC

DO MIAST O INTELIGENTNYCH ULICACH

Nowe Volvo 7900 Electric to coś więcej niż autobus elektryczny. To nowe możliwości rozwoju transportu publicznego, a w efekcie całego miasta. Dzięki koncepcji elastycznego ładowania nie ma potrzeby zmieniania rozkładu jazdy. Wszechstronne możliwości eksploatacji. Ty i Twoje miasto możecie skorzystać, przechodząc na elektryczne rozwiązania Volvo.

Volvo 7900 Electric

Film przedstawiający nowe Volvo 7900 Electric

Light the lights — Nathalie Cuti

Obejrzyj film

Autobus Volvo 7900 Electric pozwala włączyć inne myślenie. Czysty i cichy, otwiera nowe możliwości zagospodarowania przestrzeni miejskiej i obsługi mieszkańców. Teraz można tworzyć trasy, które wcześniej nie były nawet brane pod uwagę. Z przystankami w galerii handlowej czy na stacji kolejowej. W zatłoczonych obszarach zmniejszy się hałas, dzięki czemu staną się przyjaznymi miejscami. Wyobraź sobie, że możesz zawieźć ludzi wszędzie tam, gdzie naprawdę chcą pojechać. 

Wszechstronne możliwości eksploatacji

Każda trasa jest inna. Warunki wstępne zależą od odległości, potrzeb w zakresie pojemności, klimatu i topografii. Dlatego właśnie Volvo oferuje wysoce elastyczne możliwości ładowania, wybierane na podstawie takich parametrów jak pojemność akumulatora, metoda ładowania, czas i moc. Wzorce ładowania można dopasować do rozkładów jazdy i logistyki floty. Wystarczy wykorzystać dostępne możliwości na potrzeby swojej działalności. Mając Volvo 7900 Electric, możesz w dowolnym momencie wybierać, łączyć i zmieniać metody ładowania. 

kontrakt volvo gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu. Pełna oferta.

kontrakt volvo gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu. Pełna oferta.

Nasz kontrakt obejmuje gwarancję zaplanowanej dostępności w pełni serwisowanych i funkcjonalnych pojazdów przy określonym koszcie na kilometr. Kontrakt opiera się na dokładnej analizie rzeczywistych wstępnych wymagań eksploatacyjnych. Dzięki kompletnemu rozwiązaniu autobusy Volvo 7900 Electric można wprowadzać do eksploatacji bez jakichkolwiek obaw. Działalność przynosi większe korzyści dzięki większej płynności finansowej oraz mniejszemu ryzyku finansowemu i operacyjnemu. Uwzględniono też monitorowanie oraz zoptymalizowaną konserwację, aby zapewnić maksymalną dostępność. Podobnie jak wszystko inne, co jest niezbędne, aby zagwarantować bezproblemowe działanie.

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu

Jeśli porównać poziom hałasu ze starymi autobusami, różnica jest olbrzymia.

Kristina Book

kierowca, linia 55 w Göteborgu

Volvo 7900 Electric

     

Cechy

Elastyczne magazynowanie energii

Elastyczne magazynowanie energii

Nasze nowe akumulatory pozwalają wydłużyć trasy i wprowadzać elastyczne modyfikacje. Z kolei dzięki elastycznej konfiguracji można zoptymalizować magazynowanie energii. W praktyce niektóre trasy można obsługiwać cały dzień bez doładowywania.

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo oznacza manewrowanie bez wysiłku. Szczególnie daje się to odczuć na rondach i ostrych zakrętach. Zapewnia komfort jazdy i ulgę dla szyi oraz ramion kierowcy.

Elastyczne możliwości ładowania

Elastyczne możliwości ładowania

Koncepcja ładowania oferowana przez Volvo umożliwia korzystanie zarówno z pantografu, jak i z kabla. Ładowanie można przeprowadzić w dowolnym momencie, odpowiednim ze względu na rozkład jazdy i planowanie. Podczas przerw, w okresach mniejszego obciążenia lub w nocy 
— w dowolnej kombinacji.

Komfort ciszy

Komfort ciszy

Autobus Volvo 7900 Electric jest niezwykle cichy i wygodny — zarówno dla pasażerów w środku, jak i dla czekających na przystanku, a także dla mieszkańców, których domy znajdują się przy jego trasie.

Zarządzanie strefami o szczególnych wymaganiach

Zarządzanie strefami o szczególnych wymaganiach

Miasta wprowadzają ograniczenia ruchu w centrach. Coraz więcej jest stref, w których obowiązują ograniczenia emisji, hałasu i prędkości. Autobus Volvo 7900 Electric sam może spełnić wymagania ograniczeń emisji i hałasu, a przy zastosowaniu usługi Volvo Bus Zone Management może też dostosowywać się do ograniczeń prędkości.

Z myślą o bezpieczniejszych miastach

Z myślą o bezpieczniejszych miastach

Wszystkie autobusy miejskie Volvo można wyposażyć w system wykrywania pieszych i rowerzystów — system ostrzegania alarmujący kierowcę i niechronionych użytkowników drogi o niebezpieczeństwie wypadku.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Przyszłość to elektryczność

Elektromobilność
Göteborg: Projekt ElectriCity

Informacje pokrewne

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Inne autobusy

Volvo 7900 Hybrid
Volvo 7900 Hybrid

Niezawodność, ekonomika paliwowa i poszanowanie środowiska.

Volvo 7900 Electric Hybrid
Volvo 7900 Electric Hybrid

Cichy, czysty i wydajny.

Volvo 8900
Volvo 8900

Twój pracowity wspólnik.