Atrapa

Volvo 7900 Electric

Autobusy Volvo 7900 Electric to cichy, czysty i efektywny transport publiczny. Nowe, przegubowe Volvo 7900 Electric Articulated może przewozić więcej pasażerów, a nasza koncepcja elastycznego ładowania zapewnia, że nie będzie trzeba zmieniać rozkładów jazdy. Dzięki naszym elektrycznym autobusom, usługom i partnerstwu z Volvo możesz zrobić kolejny krok na drodze przekształcania Twojego miasta w Miasto Zero.

Strefy Zero

Strefy Zero

Volvo chce pomóc miastom w przekształcaniu się w Miasta Zero, w których emisje, hałas, tłok i wypadki pozostaną na poziomie zerowym. Dzięki naszym czystym i cichym autobusom elektrycznym możemy zaoferować atrakcyjny transport publiczny spełniający najsurowsze wymagania w zakresie emisji spalin i hałasu, a przy tym pozwalający zmniejszyć tłok na drogach. Z kolei dzięki technologiom automatycznym, takim jak geofencing i tworzenie stref bezpieczeństwa czy funkcja wykrywania pieszych, można zwiększyć ogólne bezpieczeństwo ruchu drogowego w mieście.

Wypróbuj nasz symulator Zero City
Autobus wjeżdżający na wzniesienie

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE ZWIĘKSZAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO

Prowadzenie Volvo 7900 Electric to niezwykłe doświadczenie. Zaawansowany elektryczny układ napędowy Volvo i zoptymalizowana skrzynia biegów dostarczają moment obrotowy o imponującej wartości, a właściwości jezdne zapewniają bezpieczeństwo podczas trudnych wjazdów na wzniesienia. Optymalne położenie akumulatorów i Aktywny Układ Kierowniczy Volvo (VDS) to kolejne elementy ułatwiające obsługę i prowadzenie.

Poznaj możliwości Volvo 7900 Electric dotyczące wjeżdżania na wzniesienia
Energia i elastyczność operacyjna

Energia i elastyczność operacyjna

Każda trasa jest wyjątkowa. Droga, wymagana liczba pasażerów, warunki klimatyczne i możliwości ładowania to parametry decydujące o zapotrzebowaniu energetycznym na pokładzie. Dlatego właśnie Volvo oferuje najwyższą elastyczność. Różne możliwości ładowania i system magazynowania energii z modułową konfiguracją akumulatorów trakcyjnych pozwalają nam dokładnie dopasować rozwiązanie do potrzeb przewoźnika i zapewnić dostępność odpowiedniej ilości energii.

Zrelaksowany pasażer na pokładzie Volvo 7900 Electric

Komfort ciszy

Volvo 7900 Electric zapewnia wszystkim ciche i komfortowe otoczenie. Autobus cicho i delikatnie zatrzymuje się na przystanku, aby zaprosić pasażerów. Brak hałasu wewnątrz pozwala prowadzić rozmowy lub słuchać muzyki podczas jazdy. Cisza i spokój wnętrza są także wielką zaletą dla kierowcy, ponieważ ograniczają jego stres i podnoszą komfort pracy. Dzięki cichemu napędowi mniejszy hałas dociera do okolicznych mieszkańców, więc autobus może podjeżdżać bliżej miejsc, w których ludzie mieszkają i pracują.

Atrapa

Elastyczne możliwości ładowania

Volvo oferuje elastyczną koncepcję ładowania umożliwiającą ładowanie zarówno za pośrednictwem pantografu, jak i kabla. Ładowanie może się odbywać w dowolnym czasie najodpowiedniejszym do rozkładu jazdy i planu. Na trasie, w czasie przerw, poza szczytem lub nocą — w dowolnej kombinacji.

Ładowanie i akumulatory
Atrapa

Volvo Turnkey

Rozwiązanie Volvo Turnkey gwarantuje możliwość prowadzenia działalności przy określonym koszcie za kilometr. Jest to kompleksowa oferta obejmująca pojazdy, Zobowiązanie dotyczące energii użytkowej, przeglądy, naprawy i zarządzanie projektem.

Volvo Turnkey
Atrapa

Przyszłościowe technologie

Volvo jest od wielu lat pionierem w dziedzinie elektromobilności, a działalność całej Grupy pozwoliła nam zgromadzić rozległą wiedzę. Ściśle współpracujemy z wiodącym miastami przy wdrażaniu ekologicznych i przyszłościowych systemów autobusów elektrycznych.

Zero City przy współpracy Volvo Buses

Poznaj rozwiązania Volvo z obszaru elektromobilności

Rozwiązania Volvo z obszaru elektromobilności
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami