Autobusy Volvo 7900 Hybrid to zupełnie nowa jakość ochrony środowiska, ich poziom emisji spalin wynosi dużo mniej niż dopuszczony normą Euro 6. To najoszczędniejszy pod względem zużycia paliwa i najbardziej niezawodny autobus hybrydowy na rynku, umożliwiający oszczędność paliwa do 39%. W zakresie dyspozycyjności nie ma sobie równych wśród autobusów hybrydowych i śmiało może konkurować z najlepszymi autobusami z silnikiem wysokoprężnym. Nasza oferta autobusów hybrydowych tworzy — wraz z nowym modelem przegubowym o większej liczbie miejsc pasażerskich — solidną podstawę do odnowy floty pojazdów miejskich.

Możesz zaoszczędzić do 39% kosztów paliwa

Volvo 7900 Hybrid jest najbardziej oszczędnym pod względem zużycia paliwa autobusem na rynku. Doskonałość wyjątkowego rozwiązania hybrydowego Volvo została potwierdzona nie tylko w zatłoczonych centrach miast, ale także na przedmieściach i trasach dojazdów do pracy. Ponadto oferujemy szereg usług, które w jeszcze większym stopniu redukują zużycie paliwa. Czy można sobie pozwolić na niekorzystanie z hybrydy?

Numer 1 w pod wzgledem dyspozycyjności

Wyniki dyspozycyjności Volvo 7900 Hybrid są lepsze niż jakiegokolwiek innego autobusu hybrydowego —nawet porównywalnego najlepszego autobusu z silnikiem wysokoprężnym. Nie dziwi zatem, że jest tak wysoko oceniany przez wymagających operatorów i przedsiębiorstwa transportu publicznego w większości miast. Do dziś ponad 40 klientów z ponad 25 krajów korzysta z pojazdów hybrydowych Volvo. Ich doświadczenie liczy się łącznie w milionach przejechanych kilometrów.

Przyjazne dla środowiska

Najlepszym sposobem na zmniejszenie emisji spalin jest redukcja zużycia paliwa — czyli właśnie to, co oferuje Volvo 7900 Hybrid. Duże osiągnięcie. Redukcja emisji CO₂ do 39%. Jeśli uwzględnić jeszcze emisję tlenków azotu (NOx) i cząstek stałych, to ograniczenie emisji sięga prawie 50%. W trybie elektrycznym autobus Volvo 7900 Hybrid jest cichy, co stanowi kolejną zaletę dla środowiska.

Zadowolenie pasażerów

Jazda autobusem Volvo 7900 Hybrid to przyjemność. Szerokie drzwi zasilane elektrycznie ułatwiają łatwe i szybkie wsiadanie i wysiadanie, a możliwości przewozowe są najwyższe z możliwych. Napęd hybrydowy umożliwia ciche i płynne ruszanie z przystanków, a pomysłowy układ ergonomicznych siedzeń przekłada się na komfortową jazdę.

Volvo 7900 Hybrid

To zwycięzca!

Obejrzyj film
Volvo 7900 Hybrid

Większa pojemność

Autobus przegubowy Volvo 7900 Hybrid może przewozić aż 154 pasażerów. To czterokrotnie więcej niż w poprzednim modelu przegubowym z silnikiem wysokoprężnym — to największa pojemność wśród wszystkich pojazdów hybrydowych, wyznaczająca nowy wymiar paliwooszczędnego transportu i produktywności.

Volvo 7900 Hybrid

Cechy

Inteligentniejszy silnik

Inteligentniejszy silnik

Układ napędowy hybrydy Volvo jest wyposażony w silnik elektryczny dużej mocy, dopasowany 5-litrowy silnik wysokoprężny Euro 6 i skrzynię biegów Volvo I-Shift.

Drzwi elektryczne

Drzwi elektryczne

Elektrycznie otwierane drzwi nie tylko działają szybciej i niezawodniej, ale także pozwalają obniżyć zużycie paliwa nawet o 2%.

Dla kierowcy

Dla kierowcy

W pełni regulowana kierownica, tablica rozdzielcza i fotel pozwalają znaleźć najdogodniejszą pozycję każdemu kierowcy.

Lepsze materiały

Lepsze materiały

Konstrukcja nadwozia i dach są wykonane z aluminium, które można w 90% ponownie odzyskać. W efekcie masa pojazdu jest mniejsza, a zużycie paliwa i emisja spalin niższe.

Większa pojemność

Większa pojemność

Autobus Volvo 7900 Hybrid jest także dostępny w wersji przegubowej przystosowanej do przewozu 154 pasażerów.

Pojazd przyszłości

Pojazd przyszłości

Hybrydy Volvo są częścią naszego całościowego podejścia do zrównoważonych rozwiązań transportowych. Partnerstwo z miastami na całym świecie pomaga nam tworzyć nowe rodzaje transportu publicznego.

ELEKTROMOBILNOŚĆ

ELEKTROMOBILNOŚĆ

Przyszłość to elektryczność

Elektromobilność
BUS RAPID TRANSIT

BUS RAPID TRANSIT

Stwórz miastu możliwości rozwoju

Bus Rapid Transit

Usługi

Alarm z żądaniem pomocy

Alarm z żądaniem pomocy

Czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, a wtedy kierowca może pilnie potrzebować pomocy. Alarm z żądaniem pomocy to funkcja przekazująca natychmiastowo i dyskretnie sygnał do kontroli ruchu.

Alarm z żądaniem pomocy
Usługa Status Pojazdu

Usługa Status Pojazdu

Dokładne kontrolowanie stanu pojazdów może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasza usługa Status Pojazdu pozwala zidentyfikować zagrażające problemy, zanim zmienią się w rzeczywiste, powodujące przestoje pojazdów i kosztowne, nieplanowane naprawy.

Usługa Status Pojazdu
Strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Ostrożna jazda to najlepszy środek bezpieczeństwa. Aby pomóc swoim kierowcom zachować zgodność z przepisami, możesz określić strefy z graniczną prędkością maksymalną. Wewnątrz takiej strefy pojazd po prostu nie może przekroczyć ustawionej wartości.

Strefy bezpieczeństwa

POBIERZ

Dowiedz się więcej

Nietrudno dostrzec główne zalety autobusu Volvo 7900 Hybrid. Poniżej znajdują się linki do niektórych funkcji, danych i liczb.

Hybrydowe autobusy Volvo w Edynburgu

Hybrydowe autobusy Volvo w Edynburgu

Volvo Buses — Hybrydowe autobusy Volvo w Edynburgu

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

  

Related News

Inne autobusy

Volvo 7900 Electric Hybrid
Volvo 7900 Electric Hybrid

Cichy, czysty i wydajny.

Volvo 7900 Electric
Volvo 7900 Electric

Jedziemy tam, dokąd chcą jechać ludzie.

Volvo 8900
Volvo 8900

Twój pracowity wspólnik.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami