Autobus Volvo 8900 spełnia wszystkie wymagania w komunikacji międzymiastowej i dojazdowej. Jest uniwersalny dzięki szerokiemu wyborowi wariantów i został zaprojektowany z myślą o zmniejszeniu kosztów eksploatacji. Nasz optymalnie dopasowany silnik Euro 6 zapewnia znakomite właściwości jezdne i wydajność przy mniejszym zużyciu paliwa. Inwestując, możesz polegać na dyspozycyjności, niezawodności i bezpieczeństwie.

Oszczędność paliwa i mniejszy koszt eksploatacji

Silnik Euro 6 o pojemności 8 litrów w autobusie Volvo 8900 zapewnia ekonomikę paliwową na światowym poziomie tak jak jego 7-litrowy poprzednik. Ponadto oferujemy szereg usług, które w jeszcze większym stopniu redukują zużycie paliwa.

Uniwersalność zastosowań

Volvo 8900 jest dostępny w rozmaitych wersjach, które otwierają możliwości różnorodnych jego zastosowań i umożliwiają maksymalne zwiększenie efektywności działania. Dwu- lub trzyosiowy, nisko- lub średniopodłogowy, o długości do 14,9 m spełni wszelkie oczekiwania.

Większa wydajność pracy kierowcy

Środowisko pracy kierowcy jest jednym z najlepszych — światowej klasy rozwiązania ergonomiczne i szeroki zakres możliwości indywidualnych ustawień. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo jest dostępny jako opcja w przypadku wersji średnipodłogowych. Plus sławne bezpieczeństwo Volvo, fundament firmy od początku jej istnienia.

Zadowolenie pasażerów

Jazda autobusem powinna być przyjemna. W przypadku Volvo 8900 naprawdę jest. Każdego dnia, przez cały rok. Komfort jest ważnym elementem dojazdów do pracy. Stabilne podwozie w połączeniu z ergonomicznymi, wygodnymi siedzeniami to gwarancja przyjemnej podróży.

Volvo 8900

Cechy

Czysta moc

Czysta moc

8-litrowy silnik Euro 6 o mocy do 350 KM pozwoli Ci zaoszczędzić do 10% kosztów paliwa bez ograniczania potrzebnej mocy i elastyczności.

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Aktywny Układ Kierowniczy Volvo

Do wersji średnipodłogowych można zamówić Aktywny Układ Kierowniczy Volvo, dzięki któremu jazda jest płynniejsza, a manewrowanie łatwiejsze.

Dla kierowcy

Dla kierowcy

W pełni regulowana kierownica, tablica rozdzielcza i fotel pozwalają znaleźć najdogodniejszą pozycję każdemu kierowcy.

Lepsze materiały

Lepsze materiały

Konstrukcja nadwozia i dach są wykonane z aluminium, które można w 90% ponownie odzyskać. W efekcie masa pojazdu jest mniejsza, a zużycie paliwa i emisja spalin niższe.

Lepsza część

Lepsza część

Elementy Volvo 8900 w 70% są takie same jak w Volvo 7900. Skorzystasz dzięki zmniejszeniu kosztów części zamiennych i logistyki.

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

Kontrakt Serwisowy i Kontrakty na części zamienne sprawią, że Twój autobus Volvo 8900 będzie jak nowy przez wiele lat.

Volvo 8900

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY VOLVO

Wyjątkowe wrażenia podczas jazdy

Obejrzyj film

Usługi

Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą

System Volvo Zarządzania Flotą zapewnia Ci stałą kontrolę – dzięki temu wiesz, jaki jest aktualny status prowadzonych operacji, kondycja floty, widzisz nieplanowane przestoje i wyniki kierowców.

Zarządzanie flotą
Niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje czynności obsługi zapobiegawczej potrzebne do utrzymania Twojego pojazdu w najlepszej kondycji.

Niebieski kontrakt serwisowy
Strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Ostrożna jazda to najlepszy środek bezpieczeństwa. Aby pomóc swoim kierowcom zachować zgodność z przepisami, możesz określić strefy z graniczną prędkością maksymalną. Wewnątrz takiej strefy pojazd po prostu nie może przekroczyć ustawionej wartości.

Strefy bezpieczeństwa

POBIERZ

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę zawierającą więcej informacji na temat Volvo 8900.

Wiadomości i wydarzenia

Volvo Polska na 2 miejscu rankingu atrakcyjnych pracodawców w Polsce

Firma Volvo Polska zajęła drugie miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2021, które zostało zrealizowane w Polsce na próbie blisko 5 tysięcy respondentów, aktywnych na rynku pracy. To już kolejne w tym roku badanie ...

Duńskie miasto Aarhus powiększa flotę autobusów elektrycznych Volvo

Volvo Buses kontynuuje działania na rzecz elektryfikacji transportu publicznego w miastach całej Europy. Dzięki 29 nowym autobusom przegubowym Volvo 7900 Electric Articulated duńskie miasto Aarhus wykonało ważny krok w kierunku osiągnięcia celu, ...

Inne autobusy

Volvo 7900 S-Charge
Volvo 7900 S-Charge

Volvo Buses z dumą przedstawia najnowszy dodatek do oferty elektromobilności.

Volvo 7900 Electric Hybrid
Volvo 7900 Electric Hybrid

Cichy, czysty i wydajny.

Volvo 7900 Electric
Volvo 7900 Electric

Jedziemy tam, dokąd chcą jechać ludzie.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami