Volvo 9500 to dobry pierwszy krok do świata autobusów turystycznych Volvo. Jest niezwykle oszczędny we wszystkich rodzajach przejazdów średniodystansowych. Nasz niezwykle ekonomiczny silnik Euro 6 i szereg rozwiązań sprzyjających oszczędzaniu paliwa zapewniają znakomite właściwości jezdne i imponującą ekonomikę paliwową. Inwestując, możesz polegać na dyspozycyjności, niezawodności i bezpieczeństwie pojazdów Volvo.

Źródło zysków

Volvo 9500 oferuje słynną jakość Volvo, bezpieczeństwo i doskonałą technologię przyjazną dla środowiska. Wszystko to zrealizowano, mając nieustannie na uwadze oszczędność kosztów. Efektem jest zdumiewająco elastyczne rozwiązanie w niezwykle korzystnej cenie.

Lepsze miejsce pracy

Volvo 9500 zaprasza do jazdy. Dynamiczny silnik w połączeniu ze skrzynią biegów Volvo I-Shift w nowej wersji zapewniają niezwykły komfort prowadzenia. Szybsza zmiana biegów zwiększa komfort jazdy i ogranicza zużycie paliwa. Aktywny Układ Kierowniczy Volvo jest dostępny jako opcja.

Ruszamy w bezpieczniejszą podróż

W firmie Volvo bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Mamy to w genach. W Volvo 9500 wszystko — od podstawowej struktury po zaawansowane funkcje wspomagania kierowcy — służy bezpieczniejszej jeździe. Doświadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata.

Zadbaj o pasażerów

Volvo 9500 to niedościgniony autobus turystyczny dla pasażerów, którzy cenią sobie komfort za dobrą cenę i nie szukają luksusów. Przestronne wnętrze zapewnia pasażerom przyjemny klimat. Fotele zaprojektowane ze znaną skandynawską ergonomią oferują większy komfort jazdy.

To ludzie kierują samochodami. Dlatego podstawą wszystkich naszych prac konstrukcyjnych w Volvo jest – i zawsze musi być – bezpieczeństwo.

Assar Gabrielsson i Gustav Larson

Założyciele Volvo, 1927 r.

Volvo 9500

CECHY

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Zaawansowany system wspomagający kierowcę, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i konstrukcje ochronne najwyższej klasy to standardowe funkcje bezpieczeństwa Volvo.

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

Przeczytaj więcej o naszych usługach, których celem jest zapewnienie dobrej kondycji i maksymalnej dyspozycyjności Twojego Volvo 9500.

Efektywny układ napędowy

Efektywny układ napędowy

Główną cechą silnika Euro 6 o pojemności 8 litrów i mocy do 350 KM jest niezwykła ekonomika paliwowa. Jeśli dodać do tego nasze wyjątkowe usługi, można z łatwością uzyskać oszczędności paliwa o wartościach dwucyfrowych.

Aerodynamika sprzyjająca oszczędzaniu paliwa

Aerodynamika sprzyjająca oszczędzaniu paliwa

Przy prędkości powyżej 80 km/h funkcja dynamicznego obniżania podwozia obniża autokar o 20 mm, co poprawia aerodynamikę i zmniejsza zużycie paliwa nawet o 0,5%.

Przestrzeń wewnętrzna

Przestrzeń wewnętrzna

Możesz zapewnić pasażerom wygodne i bezpieczne miejsce do przechowania bagażu przez całą drogę. W Volvo 9500 znajdzie się miejsce na wszystko.

Komfort jazdy

Komfort jazdy

Niski poziom hałasu, klimatyzacja i wiele ustawień osobistych zwiększają jeszcze bardziej komfort jazdy. Wszystko, aby zadowolić kierowców.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Volvo w drodze

Bezpieczeństwo Volvo
AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY VOLVO

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY VOLVO

Wyjątkowe doznania podczas jazdy

Obejrzyj film

USŁUGI

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching
ZARZĄDZANIE FLOTĄ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Kontrola online w czasie rzeczywistym

System zarządzania flotą umożliwia ograniczenie kosztów na podstawie szczegółowych i zbiorczych informacji w czasie rzeczywistym opartych na danych. Informacje te dotyczą wykorzystania pojazdu.

Zarządzanie flotą

POBIERZ

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę zawierającą więcej informacji na temat Volvo 9500.

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Inne autokary

Volvo 9700
Volvo 9700

Z miejsca na miejsce, dokądkolwiek chcesz.

Volvo 9900
Volvo 9900

Marzenia w zasięgu ręki.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami