Volvo 9700

Całkowicie nowe Volvo 9700 to jak dotąd najbardziej wszechstronny autobus turystyczny. Nie ma znaczenia, do jakich przeznaczysz go zastosowań – przewozy liniowe czy wynajem – pasażerowie będą mieli zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo, a Ty skorzystasz na większej wydajności. Aby ułatwić Ci wybór, Volvo 9700 jest oferowane w czterech wariantach długości – do 15 m, dwóch podstawowych konfiguracjach i z różnymi poziomami wyposażenia. Wszystkie konfiguracje cechują się poprawioną wydajnością paliwową, wiodącym w swojej klasie poziomem bezpieczeństwa i legendarnymi właściwościami jezdnymi. To autobus turystyczny na każdą podróż.

Nowa linia autobusów turystycznych Volvo

volvo bus care builder

SKONFIGURUJ SWOJE ROZWIĄZANIE BIZNESOWE, KORZYSTAJĄC Z USŁUGI VOLVO BUS CARE

Skonfiguruj swoje podwozie

Do wszelkich zastosowań autobusu turystycznego

Istotą Volvo 9700 jest elastyczność. Można skonfigurować autobus do dowolnych zastosowań, a nawet wykorzystywać go na przemian do kontraktów w ciągu tygodnia i do najmów weekendowych. Dostępne są dwa poziomy wyposażenia i cztery warianty długości pojazdu. Wszystkie mają taki sam design i te same  właściwości aerodynamiczne co Volvo 9900. Możesz wybrać trzy specyfikacje silnika, wiele opcji wyposażenia wnętrza, w tym umieszczenie drugich drzwi i toalety w środkowej lub tylnej części autobusu oraz szereg inteligentnych pakietów łączących w nowatorski sposób funkcje i usługi.

Satysfakcja pasażerów

Satysfakcja pasażerów

Volvo 9700 może mieć kilka wersji wygodnych siedzeń. Szerokich, zapewniających oszczędność miejsca, wykonanych z eleganckich trwałych materiałów. Nad głowami pasażerów znajdują się przestronne półki na bagaż i wygodne indywidualne panele pasażerów. Idealna atmosfera dopełnia to wnętrze zachęcające do relaksu. Jeśli zamówisz windę do wózków inwalidzkich, możliwe są dwa miejsca ich instalacji.

Wydajność pracy kierowcy

Wydajność pracy kierowcy

Doskonała ergonomia, natychmiastowa reakcja silnika, unikatowy układ kierowniczy (Volvo Dynamic Steering) oraz nowa funkcja Driver Alert Support System powodują, że Volvo 9700 to ulubiony pojazd kierowców.

Dowiedz się więcej o osiągach
Strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Za pomocą stref bezpieczeństwa można określić maksymalną prędkość w różnych obszarach. Z chwilą wjechania do strefy kierowca jest powiadamiany o tym fakcie, a prędkość jest ograniczana. Idealne rozwiązanie w centrach miast i na niebezpiecznych odcinkach autostrad.

Dowiedz się więcej o strefach bezpieczeństwa
Dyspozycyjność

Dyspozycyjność

Dyspozycyjność autobusu turystycznego to klucz do rentowności. Volvo oferuje szereg usług, dzięki którym Twój autobus pozostaje w trasie, zwiększając produktywność.

Dowiedz się więcej o dyspozycyjności
Volvo 9900
Łączność z autobusem turystycznym

Łączność z autobusem turystycznym

Za pośrednictwem Volvo Connect masz dostęp do naszych usług sieciowych. Przy dostawie naszego nowego autobusu turystycznego Volvo, otrzymasz bezpłatnie aplikację Volvo Connect na smartfon dostarczającą cotygodniowe krótkie raporty flotowe na temat wszystkich Twoich autobusów Volvo. Dzięki temu masz jasny ogląd, jak sprawują się poszczególne pojazdy w kontekście wydajności paliwowej, pracy na jałowych obrotach i przebytej odległości, co ułatwia śledzenie istotnych parametrów biznesowych. Dzięki poszerzonym usługom otrzymasz bardziej szczegółowe informacje, które umożliwią przeprowadzanie dalszych analiz wydajności floty oraz będą pomocne przy poprawie wydajności paliwowej, bezpieczeństwa i dyspozycyjności.

Volvo Bus Care umożliwia optymalizację działalności

Volvo Bus Care umożliwia optymalizację działalności

Wprowadzając nową gamę autobusów turystycznych, oferujemy znacznie prostsze formy zakupu, posiadania i prowadzenia autobusu Volvo. W naszej nowej ofercie znajdują się najlepsze jak dotąd autobusy turystyczne, inteligentne pakiety, wybór opcji finansowania i ubezpieczenia – czyli Volvo jako niestrudzony partner biznesowy. Nazywamy to Volvo Bus Care – to oferta Twojej kolejnej podróży.

Przeczytaj więcej o Volvo Bus Care
Skontaktuj się z nami

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami