Volvo 9700 to podstawowe narzędzie w tym biznesie — zapewnia wydajność i elastyczność w każdym zastosowaniu. To dobrze wyposażony autobus turystyczny, który można łatwo zaadaptować do specyficznych wymagań. Wygodny autokar do obsługi czarterów? Wytrzymały autobus do przewozów liniowych? A może jedno i drugie? Nowe rozwiązania projektowe i nowy, ekonomiczny i dynamiczny silnik Euro 6 oraz szereg rozwiązań sprzyjających oszczędzaniu paliwa robią wrażenie zarówno na kierowcach, jak i pasażerach.

Oryginalne bezpieczeństwo Volvo

W firmie Volvo bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Tę zasadę mamy w genach i ona określa nasze myślenie i sposób projektowania produktów. Doświadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata.

Marzenie kierowcy

Stanowisko kierowcy w autobusie Volvo 9700 zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić mu doskonały komfort prowadzenia. Przestronność i rozwiązania ergonomiczne na najwyższym poziomie pomagają kierowcy zachować koncentrację i czujność. Opcjonalny niesamowity Aktywny Układ Kierowniczy Volvo umożliwia stabilne i niewymagające wysiłku kierowanie pojazdem.

Dopasowany do Twojej firmy

Autobus Volvo 9700 jest dostępny z szeroką gamą optymalnego wyposażenia. W zależności od oczekiwań pasażerów i sposobu wykorzystywania autobusu można dodać dodatkowe opcje. Dzięki temu uzyskasz autobus, jakiego potrzebujesz — i jakiego oczekują Twoi wymagający pasażerowie.

Dla pasażerów

Przestronne wnętrze z amfiteatralnie wznoszącą się podłogą zapewnia pasażerom przyjemny klimat. Niski poziom hałasu, nadzwyczaj wydajna klimatyzacja i systemy oferujące rozrywkę zapewniają pasażerom doznania, które przewyższają oczekiwania.

To ludzie kierują samochodami. Dlatego podstawą wszystkich naszych prac konstrukcyjnych w Volvo jest – i zawsze musi być – bezpieczeństwo.

Assar Gabrielsson i Gustav Larson

Założyciele Volvo, 1927 r.

Volvo 9700

Cechy

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Zaawansowany system wspomagający kierowcę, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i konstrukcje ochronne najwyższej klasy to standardowe funkcje bezpieczeństwa Volvo.

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

Przeczytaj więcej o naszych usługach, których celem jest zapewnienie dobrej kondycji i maksymalnej dyspozycyjności Twojego Volvo 9700.

Efektywny układ napędowy

Efektywny układ napędowy

Odpowiednie dopasowanie oznacza ekonomiczny 11-litrowy silnik Euro 6 o mocy do 460 KM. Jeśli dodać do tego nasze wyjątkowe usługi, można z łatwością uzyskać oszczędności paliwa o wartościach dwucyfrowych.

Oszczędzaj paliwo dzięki funkcji I-See

Oszczędzaj paliwo dzięki funkcji I-See

Unikatowy system I-See uczy się topografii drogi, co pozwala zaoszczędzić do 2,5% paliwa przy jeździe z tempomatem.

Aerodynamika sprzyjająca oszczędzaniu paliwa

Aerodynamika sprzyjająca oszczędzaniu paliwa

Przy prędkości powyżej 80 km/h funkcja dynamicznego obniżania podwozia obniża autokar o 20 mm, co poprawia aerodynamikę i zmniejsza zużycie paliwa nawet o 0,5%.

Komfort jazdy

Komfort jazdy

Niski poziom hałasu, dwustrefowa klimatyzacja i wiele ustawień osobistych zwiększają jeszcze bardziej komfort jazdy.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Volvo w drodze

Bezpieczeństwo Volvo
Volvo 9700

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY VOLVO

Wyjątkowe doznania podczas jazdy

Obejrzyj film

USŁUGI

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching
ZARZĄDZANIE FLOTĄ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Kontrola online w czasie rzeczywistym

System zarządzania flotą umożliwia ograniczenie kosztów na podstawie szczegółowych i zbiorczych informacji w czasie rzeczywistym opartych na danych. Informacje te dotyczą wykorzystania pojazdu.

Zarządzanie flotą

POBIERZ

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę zawierającą więcej informacji na temat Volvo 9700.

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Inne autokary

Volvo 9500
Volvo 9500

Doskonała wydajność.

Volvo 9900
Volvo 9900

Marzenia w zasięgu ręki.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami