Volvo 9900

Całkowicie nowe Volvo 9900 to przede wszystkim luksus. Twoi pasażerowie będą zadowoleni z podróżowania w najwyższym komforcie i stylu, a Ty możesz korzystać z wygody i prostoty posiadania. Już z daleka Volvo 9900 emanuje osobowością, elegancją i bezpieczeństwem. Doskonałe wrażenie sprawia zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wnętrza. Znakomicie dobrane materiały, precyzyjnie dopracowane szczegóły i wykończenia, wygodne siedzenia, atmosfera sprzyjająca relaksowi. Autobus turystyczny na najdalszą podróż.

Nowa linia autobusów turystycznych Volvo

volvo bus care builder

SKONFIGURUJ SWOJE ROZWIĄZANIE BIZNESOWE, KORZYSTAJĄC Z USŁUGI VOLVO BUS CARE

Skonfiguruj swoje podwozie

Zaprojektowany z myślą o najdalszych podróżach

Silny charakter i wyrazista osobowość. W chwili, gdy ujrzysz Volvo 9900, poczujesz, że to wyjątkowy autobus turystyczny. Eleganckie, przyciągające spojrzenia szczegóły. Unikatowa linia okien podkreśla wrażenie luksusu. Zaokrąglony przód nadaje autobusowi przyjazny, a zarazem solidny wygląd, łącząc dobrą prezencję z doskonałą aerodynamiką. Dodatkowo charakterystyczne dla Volvo reflektory w kształcie litery V już z daleka pozwalają rozpoznać silną tożsamość.

Pierwszy wybór Twoich pasażerów

To jest autobus turystyczny dla wymagających pasażerów. Mają zapewnione wygodne siedzenia, a wokół pieczołowicie dobrane materiały, eleganckie wykończenia i harmonijne zestawy kolorów. Volvo 9900 zapewnia pasażerom doskonałą widoczność dzięki nachylonym oknom i pochylonej podłodze. Wspaniałą atmosferę dopełnia rozbudowany system informacyjno - rozrywkowy. Pasażerowie w pierwszej kolejności wybraliby ten autobus, licząc na doskonałą podróż.

Dyspozycyjność autobusu turystycznego

Dyspozycyjność

Dyspozycyjność autobusu turystycznego to klucz do rentowności. Volvo oferuje szereg usług, dzięki którym Twój autobus pozostaje w trasie, zwiększając produktywność.

Dowiedz się więcej o dyspozycyjności
Strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Za pomocą stref bezpieczeństwa można określić maksymalną prędkość w różnych obszarach. Z chwilą wjechania do strefy kierowca jest powiadamiany o tym fakcie, a prędkość jest automatycznie ograniczana. Idealne rozwiązanie w centrach miast i na niebezpiecznych odcinkach autostrad.

Dowiedz się więcej o strefach bezpieczeństwa
Wydajność pracy kierowcy

Wydajność pracy kierowcy

Całkowicie nowe środowisko kierowcy zapewnia niezrównane wrażenia. Ergonomiczne, sprzyjające koncentracji i wygodne. Dodaj system Driver Alert Support, a kierowca będzie powiadamiany, że jest zmęczony lub zdekoncentrowany.

Dowiedz się więcej o osiągach
Volvo 9900
Łączność z autobusem turystycznym

Łączność z autobusem turystycznym

Za pośrednictwem Volvo Connect masz dostęp do naszych usług sieciowych. Przy dostawie naszego nowego autobusu turystycznego Volvo, otrzymasz bezpłatnie aplikację Volvo Connect na smartfon dostarczającą cotygodniowe krótkie raporty flotowe na temat wszystkich Twoich autobusów Volvo. Dzięki temu masz jasny ogląd, jak sprawują się poszczególne pojazdy w kontekście wydajności paliwowej, pracy na jałowych obrotach i przebytej odległości, co ułatwia śledzenie istotnych parametrów biznesowych. Dzięki poszerzonym usługom otrzymasz bardziej szczegółowe informacje, które umożliwią przeprowadzanie dalszych analiz wydajności floty oraz będą pomocne przy poprawie wydajności paliwowej, bezpieczeństwa i dyspozycyjności.

Volvo Bus Care umożliwia optymalizację działalności

Volvo Bus Care umożliwia optymalizację działalności

Wprowadzając nową gamę autobusów turystycznych, oferujemy znacznie prostsze formy zakupu, posiadania i prowadzenia autobusu Volvo. W naszej nowej ofercie znajdują się najlepsze jak dotąd autobusy turystyczne, inteligentne pakiety, wybór opcji finansowania i ubezpieczenia – czyli Volvo jako niestrudzony partner biznesowy. Nazywamy to Volvo Bus Care – to oferta Twojej kolejnej podróży.

Dowiedz się więcej o Volvo Bus Care
Skontaktuj się z nami

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami