Autobus Volvo 9900 to gwarancja najlepszych doświadczeń zarówno dla pasażerów, jak i kierowców. Luksusowy autokar zapewniający nowy poziom komfortu, jakości i inspiracji. Długość podróży nie ma znaczenia — nawet najbardziej wymagający klienci będą wspominać ją z przyjemnością. Podobnie kierowca po jeździe paliwooszczędnym, ale znakomicie reagującym pojazdem z silnikiem Euro 6.

Wspaniałe doznania pasażerów

Jasne wnętrze, mnóstwo miejsca i amfiteatralnie wznosząca się podłoga tworzą wyszukane środowisko dla pasażerów. Oferta znakomitych siedzeń Volvo, skrupulatnie wybierane materiały i specjalne funkcje zwiększają wrażenie wysokiej jakości. Cisza, znakomita klimatyzacja i zaawansowany system rozrywkowy sprawią, że podróż przekroczy oczekiwania pasażerów.

Idealne miejsce pracy

Volvo 9900 — autokar dostosowany do potrzeb kierowcy. Możliwość jazdy po różnych drogach i niezwykle szybka reakcja potężnego silnika sprawiają, że kierowca ma wrażenie, jakby autokar tworzył jedność z jego ciałem. 12-biegowa skrzynia biegów I-Shift autokaru Volvo jest zoptymalizowana pod kątem turystyki, zapewniając płynną i niewyczuwalną zmianę biegów. A niesamowity Aktywny Układ Kierowniczy Volvo umożliwia stabilne i niewymagające wysiłku kierowanie pojazdem. Efekt? Niezrównana inspiracja do pracy i komfort jej wykonywania.

Luksus ma charakter osobisty

Wprawdzie podróż autokarem to wspólne doświadczenie, jednak każdy pasażer jest inny. W Volvo 9900 każdy pasażer może się poczuć wyjątkowo. Luksusowe wnętrze można wzbogacić o różnego rodzaju stoliki, podnóżki i inne wygodne funkcje, aby relaksująca podróż sprawiała prawdziwą przyjemność.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Każdy autokar Volvo jest wyposażony w kilka niezwykle ważnych funkcji bezpieczeństwa. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, system ochrony przed zderzeniem czołowym i przednia belka przeciwnajazdowa są standardowymi funkcjami bezpieczeństwa Volvo i świetną ilustracją naszej troski o pasażerów, kierowcę i osoby w innych pojazdach. Volvo oznacza bezpieczeństwo.

To ludzie kierują samochodami. Dlatego podstawą wszystkich naszych prac konstrukcyjnych w Volvo jest – i zawsze musi być – bezpieczeństwo.

Assar Gabrielsson i Gustav Larson

Założyciele Volvo, 1927 r.

Volvo 9900

Cechy

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Bezpieczeństwo najwyższej klasy

Zaawansowany system wspomagający kierowcę, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i konstrukcje ochronne najwyższej klasy to standardowe funkcje bezpieczeństwa Volvo.

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

W najwyższym stopniu dyspozycyjny

Złoty Kontrakt Serwisowy sprawi, że Twój autokar Volvo 9900 będzie jak nowy przez wiele lat. Twoi pasażerowie zasługują na to.

Dostępna moc

Dostępna moc

Silnik Euro 6 o pojemności 11 litrów i mocy do 460 KM pozwala prowadzić pojazd bez wysiłku i płynnie. Jeśli dodać do tego nasze wyjątkowe usługi, okaże się, że możesz zaoszczędzić do 10% kosztów paliwa.

Niezrównana widoczność

Niezrównana widoczność

Autobus Volvo 9900 jest wyposażony w duże szyby, nowe składane lusterka panoramiczne lusterka i kamerę wsteczną.

Zaprezentuj to

Zaprezentuj to

Cokolwiek pasażerowie chcą przewieźć, można zapewnić im wygodne i bezpieczne miejsce do przechowania bagażu przez całą drogę. W Volvo 9900 znajdzie się miejsce na wszystko.

To przyjemność

To przyjemność

Wyjątkowe siedzenia Volvo w ponadczasowym stylu skandynawskim zapewniają każdemu pasażerowi najwyższy komfort.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Volvo w drodze

Bezpieczeństwo Volvo
Volvo 9900

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY VOLVO

Wyjątkowe doznania podczas jazdy

Obejrzyj film

USŁUGI

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching
ZARZĄDZANIE FLOTĄ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Kontrola online w czasie rzeczywistym

System zarządzania flotą umożliwia ograniczenie kosztów na podstawie szczegółowych i zbiorczych informacji w czasie rzeczywistym opartych na danych. Informacje te dotyczą wykorzystania pojazdu.

Zarządzanie flotą

POBIERZ

Dowiedz się więcej

Pobierz broszurę zawierającą więcej informacji na temat Volvo 9900.

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Inne autokary

Volvo 9500
Volvo 9500

Doskonała wydajność.

Volvo 9700
Volvo 9700

Z miejsca na miejsce, dokądkolwiek chcesz.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami