Poznaj Volvo 9900

Twoi pasażerowie oczekują wspaniałych wrażeń, a nowe Volvo 9900 z pewnością spełni ich oczekiwania. Wnętrze dopracowane przy użyciu pieczołowicie dobranych materiałów, eleganckie wykończenie i wygodne siedzenia najwyższej klasy stwarzają atmosferę luksusu. Autobus jest dostępny w trzech długościach: 12,4, 13,1 oraz 14 metrów. Niech Volvo 9900 stanie się flagowym pojazdem w Twojej flocie.

Pomaluj swój autokar

Możesz mieć autokar Volvo w niemal każdym kolorze. Użyj naszego narzędzia Coach Colourizer poniżej, aby znaleźć inspirację.

Nowe wzornictwo – znacznie więcej niż stylistyka

Nowe wzornictwo – znacznie więcej niż stylistyka

Volvo 9900 zaprojektowano z myślą o wygodzie i luksusach oczekiwanych przez pasażerów. Ale oprócz stylistyki nowe wzornictwo oznacza też lepszą aerodynamikę, większą stabilność przy wyższych prędkościach oraz nową konstrukcję przodu jeszcze bardziej poprawiającą bezpieczeństwo. A przy tym jest więcej miejsca na bagaże. Wszystko to przyniesie korzyści Twojej firmie.

Wyjątkowy komfort pasażerów

Wyjątkowy komfort pasażerów

Twoich pasażerów będzie witać zachęcające przestronne wnętrze. Finezyjne oświetlenie podkreśla atmosferę luksusu. Volvo 9900 wyposażono w nasze najwygodniejsze jak dotąd siedzenia. Ergonomia i szeroki zakres regulacji gwarantują, że wszyscy znajdą idealną pozycję. Przestrzeń nad głowami ukryta za wygodnymi klapami z eleganckimi wykończeniami podkreśla miłe wrażenia.

Niezrównana ergonomia stanowiska kierowcy

Niezrównana ergonomia stanowiska kierowcy

Usiądź w całkowicie nowej kabinie kierowcy i poczuj jej atmosferę: jasny rozkład, zaokrąglenia zgodne z ergonomicznym środowiskiem pracy. Harmonijne, funkcjonalne wzornictwo – wszystko w zasięgu ręki. Do tego eleganckie wykończenie, kierownicy obciągnięta skórą i doskonałe zawieszenie siedzenia zapewniają niepowtarzalne wrażenia. Zawsze dostępne nasze najnowsze systemy wspomagające kierowcę, takie jak nowy Driver Alert Support i nasz słynny Aktywny Układ Kierowniczy Volvo.

Osiągi

Seria Volvo 9900 jest wyposażona w silniki o mocy znamionowej do 460 KM. Dzięki legendarnej skrzyni biegów I-Shift napęd jest bezpiecznie przenoszony na nawierzchnię drogi, co zapewnia doskonałe połączenie płynnej jazdy i wysokiej średniej prędkości. A oprócz tego jeszcze najlepsze w swojej klasie prowadzenie i wyczucie drogi.

Aerodynamika

Aerodynamika

Volvo 9900 oferuje niezrównaną aerodynamikę. Potwierdza to fakt, że choć pojazd jest wyższy i dłuższy niż poprzednik, to jednak ekonomika paliwowa jest taka sama.

Przeczytaj więcej o wzornictwie
Właściwości jezdne

Właściwości jezdne

Volvo zawsze było marką wybieraną przez kierowców. Potężne silniki, płynna zmiana biegów i niezwykle łatwe prowadzenie dzięki Aktywnemu Układowi Kierowniczemu Volvo. Całkowicie nowe Volvo 9900 zapewnia właściwości jezdne na doskonałym poziomie.

Przeczytaj więcej o właściwościach jezdnych
Ekonomika paliwowa

Ekonomika paliwowa

Bardzo wydajny silnik Volvo, 12-biegowa skrzynia biegów I-Shift i fantastyczna aerodynamika zapewniają oszczędności paliwa od pierwszego dnia. A do tego dostępne są usługi oszczędzania paliwa.

Przeczytaj więcej o ekonomice paliwowej

Bezpieczeństwo

Prawdopodobnie nie ma bezpieczniejszego sposobu podróżowania drogami niż jazda autobusem turystycznym Volvo. Aktywne systemy pomagają unikać niebezpiecznych sytuacji, a funkcje bezpieczeństwa minimalizują skutki wypadków. Bezpieczeństwo Volvo jest od początku elementem pojazdu.

Strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Za pomocą stref bezpieczeństwa można określić maksymalną prędkość w różnych obszarach. Z chwilą wjechania do strefy kierowca jest powiadamiany o tym fakcie, a prędkość jest ograniczana. Idealne rozwiązanie w centrach miast i na niebezpiecznych odcinkach autostrad.

 

Driver Alert Support

Driver Alert Support

Bezpieczeństwo zależy od kierowcy. Nowa funkcja Driver Alert Support wykrywa, że kierowca jest rozproszony lub senny i sygnalizuje mu, że czas na przerwę.

Nowa konstrukcja przodu

Nowa konstrukcja przodu

Nowa konstrukcja przodu jest jeszcze bardziej udoskonalona w porównaniu z poprzednią generacją autobusów. Zapewnia znacznie lepszą ochronę w szerszym zakresie uderzeń od przodu i pochłania więcej energii.

Poznaj Volvo 9900
System rozrywki

System rozrywki

Volvo 9900 oferuje szereg opcji zapewniających pasażerom przyjemniejszą podróż. Wszystkie urządzenia rozrywkowe cechują się wygodnym umieszczeniem i układem, dzięki czemu łatwo je obsługiwać zarówno kierowcy, jak i przewodnikowi. Źródła audio i wideo, treści dostępne indywidualnie i doskonała jakość obrazu. Łączność Bluetooth zapewniająca dostęp do strumieni mediów i do telefonii. Obsługa DAB+, czytnik mini SD-Ram oraz port USB do przesyłania strumieni audio i wideo oraz przednie wejście audio AUX-IN.

Pakiety wyposażenia

Pakiety wyposażenia

Nadaj autobusowi turystycznemu Volvo Twój osobisty charakter, wprowadzając funkcje i usługi, które sprawią, że będzie unikatowy. Tutaj możesz zapoznać się z pakietami rozszerzeń.

Pakiety wyposażenia