Volvo Care

Volvo Bus Care

Dzięki naszej nowej ofercie autobusów turystycznych dużo łatwiej kupić, posiadać i prowadzić autobus Volvo. Nazywamy to Volvo Bus Care. Volvo Bus Care integruje produkty, usługi i finansowanie w nowy inteligentniejszy sposób. Zaprojektuj idealne rozwiązanie dla swojej firmy w zaledwie czterech prostych krokach. Nie musisz nawet mieć autobusu turystycznego Volvo na własność. Zamiast tego możesz się skupić na prowadzeniu firmy, a my zajmiemy się resztą.

Wybierz swój autobus turystyczny

Wybierz swój autobus turystyczny

Który model, jakie wyposażenie i jaki poziom komfortu będą odpowiednie dla Twojej działalności?

Pierwszy krok to decyzja dotycząca modelu, liczby przewożonych pasażerów, wyposażenia i poziomu komfortu.

Volvo 9900

Volvo 9900

Całkowicie nowe Volvo 9900 to przede wszystkim luksus. Już z daleka Volvo 9900 emanuje osobowością, elegancją i bezpieczeństwem. Pasażerowie będą zadowoleni z komfortu i stylu najwyższej klasy. Autobus turystyczny na najdalszą podróż.

Volvo 9700

Volvo 9700

Całkowicie nowe Volvo 9700 to najbardziej wszechstronny jak dotąd autobus turystyczny. Nie ma znaczenia, do jakich przeznaczysz go zastosowań – przewozy liniowe czy wynajem – pasażerowie będą mieli zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo, a Ty skorzystasz na większej wydajności. To autobus na wszystkie podróże.

Wybierz pakiety

Wybierz pakiety

Zoptymalizuj swój autobus turystyczny i swoją działalność, wybierając kombinację usług i pakietów wyposażenia.

Nasze zintegrowane pakiety usług i wyposażenia są tak pomyślane, aby z łatwością można było wybrać kombinację realizującą potrzeby użytkownika oraz optymalizującą wykorzystanie autokaru i prowadzenia działalności.

Pakiet wydajności

Pakiet wydajności

Popraw wydajność i oszczędzaj paliwo. Pakiety inteligentnych funkcji, usług sieciowych i szkoleń dla zawodowych kierowców, które pozwalają zaoszczędzić ponad 10% paliwa. W długim okresie i poczynając od pierwszego dnia.

Pakiet bezpieczeństwa

Pakiet bezpieczeństwa

Większe bezpieczeństwo i lepsze zabezpieczenia zarówno dla Ciebie, jak i pasażerów. Pełny pakiet obejmujący monitorowanie ciśnienia w oponach, tłumienie ognia i alarm przeciwkradzieżowy oraz usługę stref bezpieczeństwa.

Pakiet zwiększający wydajność pracy kierowcy

Pakiet zwiększający wydajność pracy kierowcy

Zainwestuj w wydajność swoich kierowców, większe bezpieczeństwo, komfort pasażerów i wydajność paliwową. Pakiet zawiera aktywny tempomat oraz układ kierowniczy Volvo Dynamic Steering.

Pakiet zwiększający komfort pracy kierowcy

Pakiet zwiększający komfort pracy kierowcy

Popraw komfort kierowcy, oferując mu to, co najlepsze. Pakiet zawiera kabinę wypoczynkową kierowcy, lodówkę w desce rozdzielczej sejf/pojemnik na odpadki dla kierowcy i zamek centralny.

Pakiet multimediów

Pakiet multimediów

Pasażerowie doceniają dobry system informacyjno - rozrywkowy. Daj im coś ekstra, wybierając nasz pakiet multimediów. Wi-Fi, sub-woofer, obracany ekran 19", gniazdo USB w siedzeniach pasażera oraz kamerę drogową.

Pakiet widoczności

Pakiet widoczności

Widoczność ma najwyższy priorytet dla bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu pakietowi zapewnisz kierowcy lepszą widoczność i większą kontrolę. Popraw widoczność w nocy za pomocą reflektorów bi-ksenonowych i statycznych reflektorów doświetlających zakręt.

Pakiet zwiększający komfort pasażerów

Pakiet zwiększający komfort pasażerów

Pakiet zapewniający niezrównane wrażenia z podróży. Indywidualne nawiewy i światła, klapy półek na bagaż, zasłonki z kontrafałdami, wyjmowane dywaniki pod siedzeniami na podestach siedzeń i w przestrzeni bagażowej.

symbol zastępczy
symbol zastępczy
Maksymalna dyspozycyjność

Maksymalna dyspozycyjność

Kontrakt serwisowy Volvo oraz nasza działająca w czasie rzeczywistym usługa Vehicle Status zapewnią Ci optymalną dyspozycyjność i koszty znane z wyprzedzeniem.

Wybierz kontrakt serwisowy i usługę Vehicle Status odpowiadające Twoim potrzebom i rodzajowi prowadzonej działalności.

Kontrakt Volvo Gold

Kontrakt Volvo Gold

Kontrakt Volvo Gold gwarantuje Ci całkowity spokój. To najobszerniejszy pakiet serwisowy zapewniający maksymalną dyspozycyjność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i wydajność. Twój pojazd jest serwisowany z zastosowaniem oryginalnych części Volvo zgodnie z dostosowanym planem przeglądów. Objęte są nim naprawy podwozia i zabudowy. Wszystko za stałą miesięczną opłatą, co oznacza mniej zarządzania i proste budżetowanie.

Kontrakt Volvo Blue

Kontrakt Volvo Blue

Kontrakt Volvo Blue oznacza większą dyspozycyjność, oszczędność paliwa i wydajność przy stałym koszcie. Twój pojazd jest serwisowany z zastosowaniem oryginalnych części Volvo zgodnie z dostosowanym planem przeglądów. Masz stały miesięczny koszt, co oznacza mniej zarządzania i proste budżetowanie.

Vehicle Status

Vehicle Status

Na żądanie informacje w czasie rzeczywistym na temat stanu pojazdu ułatwiają unikanie nieplanowanych przestojów i związanych z tym znacznych kosztów. Przegląd Vehicle Status zapewnia kompleksowy widok kilku wybranych parametrów Twojego autobusu turystycznego. Jeśli na wyświetlaczu kierowcy pojawi się żółte lub czerwone ostrzeżenie, sygnał jest natychmiast przesyłany do systemu Vehicle Status i do Twojej kontroli ruchu.

Sfinansuj swój autobus turystyczny

Sfinansuj swój autobus turystyczny

Wybierz jedną z dostępnych opcji finansowania, optymalną do Twojej działalności.

Wybierz z menu opcji finansowania i ubezpieczenia. Możesz uzyskać kompletne rozwiązanie w ramach stałej raty miesięcznej. Nie musisz nawet zostawać właścicielem autokaru Volvo. Możesz skupić się na rozwijaniu działalności, a my zadbamy o resztę.

Kredyt ratalny

Kredyt ratalny

Prosta droga do posiadania autobusu turystycznego Volvo. Wnosisz miesięczne opłaty i stajesz się właścicielem autobusu po uregulowaniu ostatniej płatności.

Leasing finansowy Volvo

Leasing finansowy Volvo

Efektywny sposób finansowania autobusu turystycznego Volvo stałymi ratami. Pod koniec umowy regulujesz należność za wartość wykupu, wydłużasz leasing lub zwracasz pojazd.

Leasing operacyjny Volvo

Leasing operacyjny Volvo

Leasingując autobus, użytkujesz wybrany pojazd bez konieczności posiadania go. Pod koniec ustalonego okresu leasingu po prostu zwracasz nam pojazd.

Ubezpieczenie Volvo

Ubezpieczenie Volvo

Ubezpieczenie Volvo zapewnia Ci ochronę najwyższej klasy. Nasze rozwiązania ubezpieczeniowe mogą być dostosowane do Twoich warunków działania i konkretnych potrzeb.

symbol zastępczy
symbol zastępczy
Skonfiguruj swoje rozwiązanie biznesowe, korzystając z usługi Volvo Bus Care

Skonfiguruj swoje rozwiązanie biznesowe, korzystając z usługi Volvo Bus Care

Skonfiguruj swoje rozwiązanie za pomocą produktów, pakietów wyposażenia i rozwiązań dotyczących finansowania.

Skontaktuj się z nami

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami