Dlaczego Volvo

Dlaczego Volvo

Istnieje wiele oczywistych powodów, dla których tylu operatorów wybrało autobus turystyczny Volvo. Powody obejmują wszystko: od kwestii bezpieczeństwa, wygody i efektywności działania, po niezawodność i dobrą wartość końcową. Nieustannie pracujemy, aby marka Volvo była najlepszym wyborem dla Twojej firmy. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu Twoich pasażerów i wynikach Twojej firmy.

Bezpieczeństwo Volvo

Bezpieczeństwo Volvo

Bezpieczeństwo jest zapisane w genach Volvo. Od samego początku jest elementem wszystkich naszych produktów i kluczową wartością naszej marki. Pozwól swoim pasażerom podróżować z bezpieczeństwem Volvo.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie
Osiągi Volvo a komfort

Osiągi sprzyjające wygodzie

Autobus turystyczny Volvo zaprojektowano tak, by zadowalał pasażerów, kierowców i właścicieli. Doskonałe osiągi naszych autobusów zapewniają komfort, miłe prowadzenie i wydajność.

Dowiedz się więcej o osiągach
Wydajność paliwowa Volvo

Wydajność paliwowa

Paliwo generuje największe koszty w każdej firmie korzystającej z autobusów turystycznych. Każdy litr zaoszczędzony dzięki technologii Volvo ma bezpośredni wpływ na rentowność.

Dowiedz się więcej o wydajności paliwowej
Skandynawskie wzornictwo

Skandynawskie wzornictwo

Filozofia naszego wzornictwa jest rozwinięciem silnej tradycji wzornictwa skandynawskiego i opiera się na kluczowych wartościach Volvo.

Dowiedz się więcej o wzornictwie
W stronę 100% dyspozycyjności

W stronę 100% dyspozycyjności

Nieplanowane przestoje oznaczają wysokie koszty i spadek wydajności. Usługi dyspozycyjności i kontrakty serwisowe gwarantują wykonywanie odpowiednich przeglądów we właściwym czasie.

Dowiedz się więcej o dyspozycyjności
Sieć usług

Sieć usług

Europejska sieć Volvo jest wzmocniona przez specjalistyczne centra Bus Service Center i doświadczonych techników gotowych służyć pomocą, gdy pojawi się taka potrzeba.

Dowiedz się więcej o sieci serwisowej Volvo
Całkowicie nowa linia Volvo 9000

Całkowicie nowa linia Volvo 9000

Wygoda, bezpieczeństwo, właściwości jezdne i efektywność działania to kluczowe elementy nowej oferty autobusów turystycznych Volvo.

Poznaj gamę Volvo 9000