W stronę 100% dyspozycyjności

W stronę 100% dyspozycyjności

Autobus turystyczny powinien być w drodze. Nieplanowane przestoje oznaczają wysokie koszty i obniżenie wartości firmy. Autobusy turystyczne Volvo są niezawodne we wszelkich zastosowaniach. A nasze usługi dyspozycyjności i kontrakty serwisowe gwarantują prawidłowe przeglądy i naprawy we właściwym czasie – bez zaburzania działania Twojej firmy.

Sieć serwisowa Volvo

Sieć serwisowa Volvo

Volvo działa w całej Europie, oferując rozległą sieć wspólnych dealerów autobusów i samochodów ciężarowych Volvo. W strategicznych lokalizacjach tej sieci mamy wyspecjalizowane centra Bus Service Center, w których pracują technicy Bus Key Technician gotowi do usług, gdy tylko będziesz ich potrzebować. Dodatkowo oferujemy całodobową usługę Volvo Action Service dostępną przez cały rok, której celem jest zapewnienie zadowolenia klientów i jakości, gdy w drodze zdarzy się awaria.

Planowanie przeglądów

Planowanie przeglądów

Odpowiednie przeglądy są kluczem do działania bez przerw. Dlatego oferujemy zoptymalizowany plan przeglądów każdego pojazdu.

Kontrakty serwisowe

Kontrakty serwisowe

Wybierz kontrakt serwisowy Volvo Gold. Przeglądy i naprawy są wykonywane szybko i za określony miesięczny koszt.

Usługa Vehicle Status

Usługa Vehicle Status

Jak sprawuje się Twój autobus turystyczny? Usługa Vehicle Status pozwala odpowiedzieć na to pytanie. Na żądanie, w czasie rzeczywistym, w garażu lub w drodze.

Oryginalne części Volvo

Oryginalne części Volvo

Oryginalne części Volvo zapewniają optymalne działanie i bezpieczeństwo na drodze zgodne ze standardami Volvo.

Oryginalne usługi serwisowe Volvo

Oryginalne usługi serwisowe Volvo

Serwis przeprowadzają wykwalifikowani mechanicy w autoryzowanych stacjach obsługi Volvo. Dzięki temu Twój autobus turystyczny Volvo zawsze działa z maksymalną wydajnością.

Logistyka części

Logistyka części

Europejska sieć dealerów Volvo posiada niezwykle sprawną logistykę, dzięki czemu Twój warsztat otrzymuje niezbędne części w najkrótszym możliwym czasie.

Jakość Volvo w każdym szczególe

Jakość Volvo w każdym szczególe

Jakość to kluczowa wartość Volvo głęboko zakorzeniona w naszej historii. Nie tylko odzwierciedla naszą obietnicę w odniesieniu do zapewnienia dyspozycyjności i trwałości. Najwyższa jakość to coś więcej i dotyczy wszelkich kwestii związanych z naszą działalnością. To dlatego zapewniamy naszym technikom dodatkowe szkolenia i wyposażamy warsztaty w najlepsze dostępne rozwiązania technologiczne.

Całkowicie nowa linia Volvo 9000

Całkowicie nowa linia Volvo 9000

Wygoda, bezpieczeństwo, właściwości jezdne i efektywność działania to kluczowe elementy nowej oferty autobusów turystycznych Volvo.

Poznaj gamę Volvo 9000