KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

Pełny pakiet

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu zapewnia zaplanowaną dostępność w pełni funkcjonalnych pojazdów przy określonym koszcie. Działalność przynosi większe korzyści dzięki większej płynności finansowej oraz mniejszemu ryzyku operacyjnemu, a przedsiębiorstwo rozwija się i zyskuje na wartości.

Dostępność przez cały dzień — każdego dnia

Możliwości przewozowe i dyspozycyjność to kluczowe czynniki wpływające na dochód uzyskiwany w transporcie autobusowym. Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu zapewnia dostępność i sprawne przejazdy, a tym samym zwiększa dochodowość przedsięwzięcia. Volvo zapewni, że zawsze właściwa liczba twoich pojazdów będzie gotowa do pracy zgodnie z rozkładami jazdy i innymi obowiązkami.

Niezawodne pojazdy gotowe do drogi

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu to pewność, że kierowca każdego ranka otrzyma czysty, zatankowany i w pełni sprawny autobus. Volvo zajmuje się wszystkim, co musi być wykonane między kolejnymi zmianami roboczymi, w tym naprawami i wszelkim ryzykiem. Twoja korzyść to możliwość zajęcia się ważniejszymi obszarami działalności i redukcja karnych opłat wynikających z zakłóceń przewozów.

Bezpieczeństwo finansowe

Możesz wybrać, czy właścicielem autobusów ma być Twoja firma czy Volvo — istnieje wiele możliwości leasingu i finansowania. Ograniczysz zaangażowanie kapitału, a także koszty działalności i obsługi. Dodaj do tego poprawę płynności finansowej, a zobaczysz, jak Twoja firma pnie się w górę.

Kompleksowa oferta

Konstrukcja kontraktu gwarantującego 100-procentową dostępność pojazdu jest jasna i zwięzła:

  • gwarancja działania przy określonym koszcie za kilometr
  • kontrakt obejmuje zarządzanie pojazdami, infrastrukturą i projektem
  • raportowanie zużycia paliwa i napędu elektrycznego
  • uwzględniona obsługa pojazdów, monitorowanie ich i naprawy
  • funkcja Zone Management zapewnia zgodność z lokalnymi ograniczeniami i wymaganiami
  • oferta opcjonalnych usług magazynowania ma na celu doskonałe dopasowanie do istniejących warunków działania

WIĘCEJ USŁUG

Złoty Kontrakt Serwisowy

Złoty Kontrakt Serwisowy

Złoty Kontrakt Serwisowy zapewnia najwyższy poziom ochrony przed nieplanowanymi przestojami i gwarantuje, że Twój autobus lub autokar będzie zawsze w idealnym stanie.

Złoty Kontrakt Serwisowy
Niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje czynności obsługi zapobiegawczej potrzebne do utrzymania Twojego pojazdu w najlepszej kondycji.

Niebieski kontrakt serwisowy
Kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności

Kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności

Wszystkie autobusy elektryczne i hybrydowe Volvo są monitorowane online. W połączeniu z naszym wyjątkowym, opracowanym przez Volvo systemem zarządzania energią zapewnia to najkorzystniejsze na rynku kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności.

Kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności
Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami