Usługi Volvo Bus Services

Wykorzystaj potencjał swojej firmy

Volvo Buses oferuje wiele usług zapewniających maksymalną dyspozycyjność i wydajność pracy. Wiemy, że utrzymanie pojazdu na drodze i unikanie zbędnych kosztów ma kluczowe znaczenie dla Twojej działalności. Oferujemy także kilka dodatkowych usług, które mogą poprawić wyniki Twojej firmy. Mówiąc prosto, chcemy być najlepszym partnerem biznesowym naszych klientów.

Usługi Volvo Bus Services
Gwarancja dyspozycyjności

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt serwisowy ma tylko jeden cel: zapewnienie, że Twoje pojazdy są dostępne, bezpieczne i wydajne. Dobrze utrzymany autobus czy autokar po prostu lepiej sprawdza się w pracy. Ryzyko nieplanowanych przestojów, a nawet awarii jest znacznie mniejsze. Co więcej, właściwe serwisowanie pojazdu chroni go przed utratą wartości.

Dowiedz się więcej
Połącz się ze swoją flotą

Połącz się ze swoją flotą

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że łączność to rewolucja w efektywności pracy. Jeśli widzisz swoje pojazdy i kierowców online, możesz monitorować i kontrolować działania floty w czasie rzeczywistym i zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Właściwe dane, efektywnie przetwarzane i przejrzyście prezentowane pomagają w podejmowaniu decyzji i upraszczają zarządzanie prowadzoną działalnością. Wprowadź łączność i wykorzystaj potencjał wydajności.

Dowiedz się więcej
volvo bus care

volvo bus care – kompletna oferta własnościowa

Zakup, posiadanie i prowadzenie autokaru Volvo nigdy nie było łatwiejsze. Zintegrowane rozwiązanie łączące produkty, usługi i finansowanie, aby zapewnić Ci spokój.

Dowiedz się więcej
W stronę automatyzacji

W stronę automatyzacji

Volvo stale rozwija technologię i usługi pomagające kierowcom. Jednym z przykładów jest zarządzanie strefami, automatyczne usługi zwiększające bezpieczeństwo i ograniczające emisje.

Dowiedz się więcej
Oryginalne Części Volvo

Oryginalne Części Volvo

Części zamienne nie są sobie równe. Oryginalne Części Volvo zamontowane przez ekspertów w naszej stacji obsługi dają pewność, że Twój autobus Volvo pozostanie zgodny z fabryczną specyfikacją.

Dowiedz się więcej
Kompletne rozwiązania

Kompletne rozwiązania dla całkowitego spokoju ducha

Oferta Volvo dla miast wdrażających rozwiązania z zakresu elektromobilności obejmuje najlepszy model biznesowy zapewniający dostępność i bezproblemową pracę. Kompletne rozwiązanie Volvo zapewnia określoną wydajność transportową po określonym koszcie za kilometr.

 Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami