Połącz się ze swoją flotą

Połącz się ze swoją flotą

Oferowane przez Volvo usługi online oferują nowy poziom kontroli dla Twojej działalności. Zostały opracowane pod kątem przewozów autobusowych i autokarowych. Działają sprawnie i dokładnie, a przy tym są łatwe w obsłudze i można je bez problemu dostosować do rosnących potrzeb. Z biznesowego punktu widzenia mają wiele zalet:

  • Optymalizacja wydajności floty
  • Optymalizacja kosztów eksploatacji
  • Większa dostępność
  • Większa oszczędność paliwa i rentowność
  • Wydajniejsza praca kierowcy
  • Większe bezpieczeństwo na drodze
  • Lepsza kontrola przedsiębiorstwa
  • Mniej czynności administracyjnych
Zestaw narzędzi zapewniających wydajność

Zestaw narzędzi zapewniających wydajność

Nasze portfolio rozwiązań łącznościowych obejmuje wszechstronny system zarządzania flotą, usługi zwiększające wydajność pracy kierowcy i innowacyjne rozwiązania do tworzenia stref. Rozwiązanie jest skalowalne i przyszłościowe. Bazuje na naszym długim doświadczeniu związanym z obsługą telematyki w przewozach autobusowych i autokarowych, i służy operatom w wielu miastach na świecie. Oprócz dostarczenia samego systemu, Volvo może pomóc w przeprowadzaniu analiz i tworzeniu programów naprawczych.

Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą

System Volvo Zarządzania flotą zapewnia Ci stałą kontrolę – dzięki temu wiesz, jaki jest aktualny status prowadzonych operacji i kondycja floty. Wiedza o sposobie prowadzenia pojazdów może przyczynić się do zasadniczego ograniczenia zużycia paliwa i zapewnić comiesięczne oszczędności, nie wspominając o efektach osiąganych przez cały okres eksploatacji floty.

Dowiedz się więcej
Przegląd floty zawsze pod ręką

Przegląd floty zawsze pod ręką

W aplikacji mobilnej otrzymujesz podsumowanie najważniejszych parametrów wydajności, takich jak zużycie paliwa, przejechana odległość, średnia prędkość, praca na biegu jałowym i emisje CO2. Łatwo możesz zobaczyć, które z twoich pojazdów osiągają najlepsze wyniki, a które mogłyby spisywać się lepiej. Jeśli jednak potrzebujesz więcej szczegółowych informacji, wystarczy wykupić subskrypcję naszej usługi Zarządzania Flotą.

Dowiedz się więcej
Zalety zarządzania strefami

Zalety zarządzania strefami

Zarządzanie strefami to zestaw automatycznych usług Volvo pozwalających kierowcy zachować zgodność z ograniczeniami w danej strefie, a nawet wypracować wydajniejszy styl jazdy. Rozwiązanie jest oparte na module Położenie w systemie Zarządzania Flotą i umożliwia zdefiniowanie nieograniczonej liczby stref o dowolnych parametrach.    

Dowiedz się więcej
Wydajność pracy kierowcy

Wydajność pracy kierowcy

Kierowca ma kluczowe znaczenie dla wzrostu wydajności przedsiębiorstwa transportowego. Ciągłe i natychmiastowe informacje zwrotne wyświetlane na desce rozdzielczej motywują do płynnej i efektywnej jazdy. Jak wynika z raportów, efekty ciągłego otrzymywania właściwych informacji zwrotnych są długotrwałe i przekładają się na oszczędność paliwa oraz większy komfort pasażerów.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami