Zarządzanie Flotą

 

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

MONITORUJ I OPTYMALIZUJ

System Volvo Zarządzania Flotą zapewnia Ci stałą kontrolę – dzięki temu wiesz, jaki jest aktualny status prowadzonych operacji, kondycja floty, widzisz nieplanowane przestoje i wyniki kierowców. Na przykład paliwo stanowi często jeden z najwyższych kosztów podczas całego okresu eksploatacji pojazdu. Wiedza o sposobie prowadzenia pojazdów i podjęcie działań na podstawie tych danych może przyczynić się do zasadniczego ograniczenia zużycia paliwa i zapewnić comiesięczne oszczędności, nie wspominając o efektach osiąganych przez cały okres eksploatacji floty.

Twój sposób działania może być z każdym dniem lepszy.

Twój sposób działania może być z każdym dniem lepszy.

System Zarządzania Flotą to nowy poziom kontroli. Monitorowanie każdego pojazdu pozwala znaleźć ukryte koszty, a także obszary wymagające poprawy. Znajomość wzorców i trendów stanowi solidną podstawę podejmowanych decyzji. System bazuje na naszym długim doświadczeniu związanym z obsługą telematyki w przewozach autobusowych i autokarowych, i służy operatorom w wielu miastach na świecie. Oprócz dostarczenia samego rozwiązania, Volvo może pomóc w przeprowadzaniu analiz i tworzeniu programów naprawczych.

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Oferowane przez Volvo usługi online wykorzystują dane z setek punktów na pokładzie pojazdu. Szereg sprawdzonych, wysokiej jakości urządzeń przechwytuje dane z różnych czujników w formacie umożliwiającym szybką i bezpieczną transmisję przez zwykłą sieć komórkową. Wymagania systemowe są podstawowe: potrzebne są tylko autobusy ze standardowym interfejsem FMS do przechwytywania danych.

autobusy

Wyjaśnienia dotyczące usługi Zarządzania Flotą

Zarządzanie Flotą oferuje wiele możliwości kontrolowania i optymalizacji przewozów.

Do pobrania

Można uzyskać więcej informacji. Skorzystaj z łączy do pobrania dokumentów.

Arkusz informacyjny dotyczący usługi Zarządzania Flotą(PDF, 0.7 MB)

powiązane tematy

Zarządzanie Strefami

Zarządzanie Strefami

Zarządzanie Strefami to zestaw automatycznych usług Volvo pozwalających kierowcy zachować zgodność z ograniczeniami w danej strefie, a nawet wypracować wydajniejszy styl jazdy. Możesz zdefiniować nieograniczoną liczbę stref o dowolnych parametrach.

Dowiedz się więcej
Usługa Status pojazdu

Usługa Status pojazdu

Dokładne kontrolowanie stanu pojazdów może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasza usługa Status Pojazdu pozwala zidentyfikować zagrażające problemy, zanim zmienią się w rzeczywiste, powodujące przestoje pojazdów i kosztowne, nieplanowane naprawy.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami