Aplikacja Volvo Connect

 

APLIKACJA VOLVO CONNECT

KONTROLA WYDAJNOŚCI FLOTY

Aplikacja Volvo Connect jest najprostszym sposobem uzyskania ogólnych informacji o wydajności floty. Stanowi skróconą wersję zaawansowanej usługi Zarządzania Flotą i tak samo umożliwia monitorowanie pojedynczych pojazdów. Aplikacja jest dostępna dla autokarów Volvo 9700 i 9900.

Przegląd floty zawsze pod ręką

Przegląd floty zawsze pod ręką

W aplikacji mobilnej otrzymujesz podsumowanie najważniejszych parametrów wydajności, takich jak zużycie paliwa, przejechana odległość, średnia prędkość, praca na biegu jałowym i emisje CO2. Można wybrać okres, którego dotyczy raport, a jeśli trzeba, także pobrać raport tygodniowy jako plik pdf. Łatwo możesz zobaczyć, które z twoich pojazdów osiągają najlepsze wyniki, a które mogłyby spisywać się lepiej. Jeśli jednak potrzebujesz więcej szczegółowych informacji, wystarczy wykupić subskrypcję naszej usługi Zarządzania Flotą.

Porównanie z pojazdami o najwyższych osiągach

Porównanie z pojazdami o najwyższych osiągach

W aplikacji Volvo Connect otrzymujesz tygodniowe, kwartalne i roczne raporty obejmujące nawet 50 pojazdów. Raporty zawierają dane liczbowe, a także trendy w porównaniu z poprzednim okresem. Po otwarciu aplikacji zostaje wyświetlona lista 5 pojazdów o najwyższych osiągach, ale można także wybrać konkretne pojazdy do monitorowania. Funkcja eksportu pozwala utworzyć dostosowany do potrzeb raport na temat floty. Można wybrać okres do uwzględnienia w raporcie i wysłać dokument e-mailem jako plik pdf.

Wyjaśnienia dotyczące usługi Zarządzania Flotą

Zarządzanie Flotą oferuje wiele możliwości kontrolowania i optymalizacji przewozów.

Do pobrania

Pobierz aplikację na telefon komórkowy.

powiązane tematy

Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą

System Volvo Zarządzania Flotą zapewnia Ci stałą kontrolę – dzięki temu wiesz, jaki jest aktualny status prowadzonych operacji i kondycja floty. Wiedza o sposobie prowadzenia pojazdów może przyczynić się do zasadniczego ograniczenia zużycia paliwa i zapewnić comiesięczne oszczędności, nie wspominając o efektach osiąganych przez cały okres eksploatacji floty.

Dowiedz się więcej
Usługa Status pojazdu

Usługa Status pojazdu

Dokładne kontrolowanie stanu pojazdów może zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasza usługa Status Pojazdu pozwala zidentyfikować zagrażające problemy, zanim zmienią się w rzeczywiste, powodujące przestoje pojazdów i kosztowne, nieplanowane naprawy.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami