Klucz do wydajności

Klucz do wydajności

Sposób prowadzenia pojazdu wpływa bezpośrednio na wyniki biznesowe, dlatego Volvo oferuje kilka narzędzi pozwalających go poprawić. Narzędzia pokładowe można wzbogacić o usługę I-Coaching dostarczającą kierowcy natychmiastowych informacji zwrotnych, co - jak potwierdzono - zapewnia długotrwałe wyniki. Do kontrolowania zachowania podczas prowadzenia służy usługa Profil Prowadzenia dostępna w Zarządzaniu Flotą i generująca pełny, szczegółowy raport. Na podstawie jego wyników można zdecydować, czy zaoferować kierowcom szkolenie, czy też wybrać inne sposoby ich motywowania.

Satysfakcja pasażerów

Satysfakcja pasażerów

Czy podróż jest przyjemna dla pasażerów? Jeśli tak, wynika to w dużej mierze z umiejętności kierowcy do dostosowania się do warunków na drodze i proaktywnej jazdy. Zarówno podczas jazdy w mieście, jak i na trasach międzymiastowych i turystycznych praca kierowcy ma takie samo znaczenie, jak komfortowe fotele i urządzenia pokładowe. Inwestycja w szkolenie kierowców i funkcję I-Coaching przełoży się na większą lojalność i zadowolenie pasażerów. Z kolei funkcja Strefy Coachingu umożliwia zapewnienie pasażerom komfortu na drogach wymagających ostrożniejszej jazdy.

Wydajność pracy kierowcy

 

Oszczędność paliwa

Oszczędność paliwa

Faktem jest, że płynna jazda niezwykle oszczędza paliwo. Faktem jest także, że z łatwością można pomóc kierowcom w zastosowaniu efektywniejszego stylu prowadzenia.

Dowiedz się więcej
Kto jest Twoim najlepszym kierowcą?

Kto jest Twoim najlepszym kierowcą?

Wprowadzanie ulepszeń jest łatwiejsze, jeśli ktoś w tym pomaga. Regularna obserwacja i sesje szkoleniowe mogą się okazać świetnym motywatorem.

Cel: zero wypadków

Cel: zero wypadków

Nasza wizja bezpieczeństwa to zero wypadków z udziałem produktów Volvo. Bezpieczeństwo postrzegamy holistycznie, dlatego oprócz innowacyjnych funkcji stale opracowujemy szkolenia kierowców.

Volvo I-Coaching – natychmiastowe informacje zwrotne

Volvo I-Coaching – natychmiastowe informacje zwrotne

Funkcja Volvo I-Coaching jest bardzo prostym i dlatego skutecznym narzędziem poprawiania efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają profesjonalnym kierowcom zmienić styl jazdy na płynniejszy i wydajniejszy. Na dyskretnym wyświetlaczu na desce rozdzielczej pojawiają się alarmy dotyczące ostrego przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, a także nadmiernej prędkości, zbyt wysokich obrotów silnika i za długiego czasu pracy na biegu jałowym.

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami