Strefy Coachingu

 

Strefy Coachingu

Coaching kierowców

Strefy Coachingu to udoskonalenie przełomowej usługi Volvo I-Coaching dostarczającej natychmiastowej informacji zwrotnej o stylu jazdy. W zdefiniowanym obszarze można określić wartości progowe alarmów. Ograniczając parametry takie, jak prędkość, pokonywanie zakrętów i hamowanie w obszarze wrażliwym, zmotywujesz kierowcę do łagodniejszej jazdy. Możesz zdefiniować tyle stref, ile chcesz i gdziekolwiek chcesz.

Aktywne wspieranie kierowców

Aktywne wspieranie kierowców

Kiedy przekonasz się, jak działa usługa Volvo I-Coaching, nie zechcesz z niej zrezygnować, a dzięki Strefom Coachingu postępy kierowców będą coraz większe. Oczywiście, doświadczeni kierowcy wiedzą, jak jeździć komfortowo i efektywnie, ale natychmiastowe informacje zwrotne Stref Coachingu i funkcji I-Coaching pozwalają im osiągnąć mistrzostwo.

Spokój

Na krętych górskich drogach bardzo pomocne może okazać się otrzymywanie ostrzeżeń nawet przy niewielkich działających siłach bocznych. Ciasne zakręty mogą budzić lęk u pasażerów, ale właściwe dla strefy ustawienie funkcji I-Coaching pomoże złagodzić sposób jazdy i zapewnić pasażerom spokój.

Większy komfort

Jeśli wielu pasażerów autobusu stoi, to w obszarach wymagających częstego zatrzymywania się i ruszania, hamowanie i przyspieszanie może rodzić problemy. Strefa z niskim ustawieniem tych parametrów spowoduje łagodniejszą jazdę, co zwiększy zadowolenie pasażerów.

Niższe emisje

Przedłużający się czas używania biegu jałowego powoduje zbędne emisje spalin. Funkcja I-Coaching ostrzega przed tym po upływie określonego czasu. Natomiast we wrażliwych obszarach usługa Strefy Coachingu pozwala ograniczyć czas pracy na biegu jałowym do 1 minuty, zanim alarm zostanie wyświetlony.

Volvo I-Coaching

Volvo I-Coaching

Funkcja Volvo I-Coaching jest bardzo prostym i dlatego skutecznym narzędziem poprawiania efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają profesjonalnym kierowcom zmienić styl jazdy na płynniejszy i wydajniejszy.

Dowiedz się więcej
strefa coachingu

Objaśnienia dotyczące usługi I-Coaching i Stref coachingu

Te usługi zapewniają natychmiastowe i trwałe efekty. Jak to działa? 

Powiązane tematy

Szkolenie kierowców

Szkolenie kierowców

Zawsze jest miejsce na poprawę. Badania wskazują, że szkolenie kierowców może zapewnić od 5 do 7% długoterminowych oszczędności paliwa. Nie tylko to – bardziej świadomy styl jazdy prowadzi do zmniejszenia zużycia eksploatacyjnego pojazdów, a pasażerom zapewnia przyjemniejszą podróż.

Dowiedz się więcej
Profil prowadzenia

Profil prowadzenia

Styl jazdy ma kluczowe znaczenie dla zużycia paliwa i komfortu jazdy. Profil prowadzenia, wchodzący w skład Zarządzania Flotą, zapewnia wszechstronne informacje o najważniejszych parametrach, a to z kolei pozwala przeprowadzać analizy i wskazywać możliwości poprawy.

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami