Szkolenie kierowców

 

Szkolenie kierowców

Czynnik ludzkiej wydajności

Istnieje wiele powodów inwestowania w szkolenia kierowców. Dopóki autonomiczne pojazdy komercyjne nie staną się rzeczywistością, przewozy autokarami i autobusami będą zależeć od zaangażowanych, wyszkolonych i profesjonalnych kierowców. Sposób, w jaki prowadzą swoje pojazdy, pojawia się zarówno w ankietach dla pasażerów, jak i wynikach finansowych Twojej firmy.

Paliwooszczędna jazda

Paliwooszczędna jazda

Analizy często wskazują, że ukierunkowane szkolenie kierowców pozwala zaoszczędzić znaczne ilości paliwa. I to nie tylko bezpośrednio po sesji szkoleniowej; dane o pięcioprocentowej oszczędności paliwa powtarzają się. Jeszcze trwalsze wyniki można osiągnąć dzięki usłudze I-Coaching dostarczającej ciągle natychmiastowe informacje zwrotne o wydajności prowadzenia.

Jedź, polegając na bezpieczeństwie Volvo

Jedź, polegając na bezpieczeństwie Volvo

Dzisiejsze autobusy i autokary są wyposażone w zaawansowane systemy wspomagania pracy kierowcy, ale nie zmniejsza to zapotrzebowania na umiejętności prowadzenia pojazdu. Systemy te zostały zaprojektowane tak, aby pomóc profesjonalnym kierowcom osiągać jeszcze lepsze wyniki. Szkolenie kierowców dostarczy nawet najbardziej doświadczonym kierowcom nowych informacji i pomoże im jeździć bezpiecznie, wydajnie i komfortowo.

Większy komfort

Większy komfort

W przewozach autobusowych i autokarowych praca kierowcy w takim samym wpływa na doświadczenia pasażera, jak komfort foteli i urządzenia pokładowe. Inwestycja w szkolenie kierowców i usługę I-Coaching zwiększy liczbę Twoich lojalnych i zadowolonych pasażerów.

Powiązane tematy

Profil prowadzenia

Profil prowadzenia

Styl jazdy ma kluczowe znaczenie dla zużycia paliwa i komfortu jazdy. Aktywacja usługi Profil Prowadzenia w systemie Zarządzanie Flotą, zapewnia wszechstronne informacje o niemal wszystkich najważniejszych parametrach, a to z kolei pozwala przeprowadzać analizy i wskazywać możliwości poprawy.

Przeczytaj o Zarządzaniu Flotą
Volvo I-Coaching – natychmiastowe informacje zwrotne

Volvo I-Coaching – natychmiastowe informacje zwrotne

Funkcja Volvo I-Coaching jest bardzo prostym i dlatego skutecznym narzędziem poprawiania efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają profesjonalnym kierowcom zmienić styl jazdy na płynniejszy i wydajniejszy. Na dyskretnym wyświetlaczu na desce rozdzielczej pojawiają się alarmy dotyczące ostrego przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, a także nadmiernej prędkości, zbyt wysokich obrotów silnika i za długiego czasu pracy na biegu jałowym.

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami