Volvo I-Coaching

 

Volvo I-Coaching

Popraw wydajność pracy swoich kierowców

Volvo I-Coaching to usługa online umożliwiająca ciągłe doskonalenie efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają profesjonalnym kierowcom zmienić styl jazdy na płynniejszy i wydajniejszy. Na dyskretnym wyświetlaczu na desce rozdzielczej pojawiają się alarmy dotyczące ostrego przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów, a także nadmiernej prędkości, zbyt wysokich obrotów silnika i za długiego czasu pracy na biegu jałowym.

Szybkie informacje

Szybkie informacje

Funkcja Volvo I-Coaching jest bardzo prostym i dlatego skutecznym narzędziem poprawiania efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają profesjonalnym kierowcom zmienić styl jazdy na wydajniejszy. Potwierdzono, że I-Coaching zapewnia trwałe obniżenie zużycia paliwa i zwiększenie komfortu pasażerów.

SZCZĘDNOŚCI PALIWA

W jaki sposób poprawa prowadzenia pojazdu może dawać 5% oszczędności paliwa*

Efekty wdrożenia funkcji I-Coaching mogą się okazać zadziwiające. W rzeczywistej sytuacji mającej miejsce w ramach działalności biznesowej klient ponownie ustawił te parametry, aby dopasować je do własnych potrzeb. Kierowcy zostali poinformowani o funkcji i sposobie działania w przypadku alarmów. Badanie trwało 6 miesięcy, a operator odnotował znakomite wyniki. Oszczędności paliwa przekroczyły 5%, a parametry jazdy wskazały istotną poprawę jej komfortu.

*Dane zgłoszone przez dużego operatora z Australii.

Oszczędność paliwa

Oszczędność paliwa

Faktem jest, że funkcja I-Coaching pozwala szybko wypracować efektywniejszy styl prowadzenia. Z raportów wynika, że sama funkcja I-Coaching może spowodować pięcioprocentową oszczędność paliwa.

Mniejsze zużycie eksploatacyjne

Mniejsze zużycie eksploatacyjne

Płynniejsza jazda zmniejsza także ryzyko uszkodzenia, niepotrzebnego zużycia hamulców, opon itd. Funkcja I-Coaching może zdecydowanie obniżyć wysokość nakładów na konserwację.

Komfort pasażerów

Komfort pasażerów

Na doświadczenia klienta praca kierowcy wpływa w takim samym stopniu jak komfortowe fotele i urządzenia pokładowe. Wykorzystanie funkcji I-Coaching zwiększy liczbę Twoich lojalnych i zadowolonych pasażerów.

Element zarządzania flotą

Element zarządzania flotą

Oferowane przez Volvo Zarządzanie Flotą to zestaw połączonych z siecią usług przekazujących informacje o statusie prowadzonych operacji i kondycji floty. Podejmowanie działań na podstawie rzeczywistych danych może zasadniczo zmniejszyć zużycie paliwa, a więc zapewnić spore comiesięczne oszczędności, nie wspominając o efektach osiąganych przez cały okres eksploatacji floty.

Strefy coachingu

Strefy coachingu

Strefy coachingu Volvo to usługa dodana do funkcji Volvo I-Coaching i stanowiąca jej udoskonalenie. Dzięki określeniu Stref coachingu możesz dostosować informacje zwrotne do kierowców i pomóc im zachować szczególną ostrożność na wymagających odcinkach dróg.

Dowiedz się więcej
strefa coachingu

Objaśnienia dotyczące usługi I-Coaching i Stref coachingu

Te usługi zapewniają natychmiastowe i trwałe efekty. Jak to działa? 

Do pobrania

Można uzyskać więcej informacji. Skorzystaj z łączy do pobrania dokumentów.

Powiązane tematy

Szkolenie kierowców

Szkolenie kierowców

Zawsze jest miejsce na poprawę. Badania wskazują, że szkolenie kierowców może zapewnić od 5 do 7% długoterminowych oszczędności paliwa. Nie tylko to – bardziej świadomy styl jazdy prowadzi do zmniejszenia zużycia eksploatacyjnego pojazdów, a pasażerom zapewnia przyjemniejszą podróż.

Dowiedz się więcej
Profil prowadzenia

Profil prowadzenia

Styl jazdy ma kluczowe znaczenie dla zużycia paliwa i komfortu jazdy. Profil Prowadzenia, wchodzący w skład Zarządzania Flotą, zapewnia wszechstronne informacje o najważniejszych parametrach, a to z kolei pozwala przeprowadzać analizy i wskazywać możliwości poprawy.

Dowiedz się więcej

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami