Alarm z żądaniem pomocy

 

Alarm z żądaniem pomocy

Natychmiastowa pomoc

Czasem zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, a wtedy kierowca może pilnie potrzebować pomocy. Alarm z żądaniem pomocy to funkcja przekazująca natychmiastowo i dyskretnie sygnał do kontroli ruchu.

W razie zagrożenia

W razie zagrożenia

Jeśli zdarzy się coś niezwykłego, kierowca może wysłać jasne i niedające się z niczym pomylić żądanie pomocy. Ta usługa zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażerom, a właścicielowi daje pewność, że w razie zagrożenia pojazdu otrzyma natychmiastowe powiadomienie. Żądanie zostanie wysłane do Twojego biura, ale można przesłać je dalej, na przykład do firmy odpowiedzialnej za bezpieczeństwo lub nawet do policji. 

Alarm z żądaniem pomocy – funkcjonalność

Funkcjonalność

Alarm z żądaniem pomocy to usługa wbudowana w system Zarządzania Flotą, obsługiwana za pomocą specjalnego przycisku na stanowisku kierowcy. Naciśnięcie tego przycisku powoduje wysłanie informacji o lokalizacji i prędkości pojazdu wraz z datą i godziną do centrali Zarządzania Flotą. Dzięki temu można śledzić pojazd i określić działania, które trzeba wykonać, aby udzielić pomocy.

Wymagania systemowe

Wymagania systemowe

Alarm z żądaniem pomocy wymaga zainstalowania w pojeździe bramki telematycznej i standardowego sprzętu komunikacyjnego. Trzeba także zainstalować specjalny przycisk wraz z przewodami oraz uaktywnić usługę Zdarzenia w systemie Zarządzania Flotą.

Powiązane tematy
Zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą

System Volvo Zarządzania Flotą zapewnia Ci stałą kontrolę – dzięki temu wiesz, jaki jest aktualny status prowadzonych operacji i kondycja floty. Wiedza o sposobie prowadzenia pojazdów może przyczynić się do zasadniczego ograniczenia zużycia paliwa i zapewnić comiesięczne oszczędności, nie wspominając o efektach osiąganych przez cały okres eksploatacji floty.

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się z nami

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami