USŁUGI FINANSOWE VOLVO

USŁUGI FINANSOWE VOLVO

ROZSĄDNE MYŚLENIE

Rozumiemy Twoją działalność. Dlatego właśnie nasze rozwiązania są przemyślane i elastyczne.

EKSPERCI BRANŻOWI

Znamy Twoją branżę. Rozumiemy Twoją działalność. Dlatego oferujemy Ci rozwiązanie indywidualne. Od pojedynczego autobusu po całą ich flotę. Nowych lub używanych.

DŁUGOFALOWE WSPARCIE

Nasi specjaliści ds. finansowych znajdą rozwiązanie, na którym możesz polegać. Jesteśmy po to, by pomagać Ci w dobrych i gorszych czasach.

ZACHOWAJ SWOJĄ LINIĘ KREDYTOWĄ

Rozwiązanie finansowe Volvo stanowi dodatkowe źródło zaspokajania Twoich potrzeb w zakresie finansowania. Dzięki niemu możesz zachować swoją linię kredytową w banku i wykorzystać w innych celach.

WŁASNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA

WŁASNOŚĆ OD PIERWSZEGO DNIA

Bądź właścicielem swojego autobusu. Rozkładaj płatności na raty. Korzystaj z ulg podatkowych. Oto, co jest istotą naszego kredytu ratalnego. Zarówno kredyt, jak i autobus figurują w Twoim bilansie. A co jest najlepsze? Po zakończeniu umowy spłacony pojazd pozostaje Twoją własnością.

ŁATWA DROGA DO POSIADANIA WŁASNEGO POJAZDU

ŁATWA DROGA DO POSIADANIA WŁASNEGO POJAZDU

Wolisz posiadać swój autobus na własność i spłacać go w ratach? Odpowiedzią jest leasing finansowy. Pojazd jest w Twoim bilansie, a gdy spłacisz ostatnią ratę - jest Twój.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ

Leasing operacyjny z odkupem pojazdu po zakończeniu umowy lub możliwością jej przedłużenia. Dla Twojej wygody ubezpieczenie, jak również naprawa i konserwacja pojazdu ujęte są w jednym pakiecie.

ROZWIĄZANIE BEZ ZMARTWIEŃ

ROZWIĄZANIE BEZ ZMARTWIEŃ

Brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu. Żadnych zmartwień, ponieważ swój autobus wynajmujesz. Ubezpieczenie, naprawa i obsługa techniczna w pakiecie – dla maksymalnej wygody. Wszystko to w ramach stałej opłaty miesięcznej, stanowiącej koszt. Po zakończeniu umowy po prostu zwracasz nam autobus. My zadbamy o resztę.

Volvo Financial Services nie udziela porad podatkowych ani księgowych. W przypadku konieczności uzyskania takich informacji Klient powinien zwrócić się do swojego księgowego lub doradcy podatkowego.

Więcej usług

KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

KONTRAKT GWARANTUJĄCY 100-PROCENTOWĄ DOSTĘPNOŚĆ POJAZDU

Pełny pakiet

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu zapewnia zaplanowaną dostępność w pełni funkcjonalnych pojazdów przy określonym koszcie.

Kontrakt gwarantujący 100-procentową dostępność pojazdu
ZARZĄDZANIE POJAZDEM

ZARZĄDZANIE POJAZDEM

Większa dyspozycyjność i efektywność

System zarządzania pojazdem firmy Volvo Buses pozwala zapewnić każdemu pojazdowi indywidualny plan serwisowania i obsługi, co przekłada się na maksymalną dyspozycyjność i ekonomiczność.

Zarządzanie pojazdem
DOSTAWA CZĘŚCI

DOSTAWA CZĘŚCI

Zapewnienie dostępności części

Kontrakty na dostawę części zapewniają dostępność oryginalnych części Volvo i dobór odpowiedniej wielkości ich zapasów, co pozwala zmniejszyć przestoje do minimum.

Dostawa części
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Nasi specjaliści ds. finansowych przygotują dla Ciebie indywidualne rozwiązanie. Zadzwoń lub złóż im wizytę – na pewno znajdą najlepszy dla Ciebie produkt.

Skontaktuj się z Volvo Financial Services