W stronę automatyzacji

W stronę automatyzacji

Zautomatyzowane usługi stanowią dla kierowcy i operatora niezbędną pomoc, pozwalającą sprostać rosnącej złożoności i zagęszczeniu ruchu drogowego. Zarządzanie strefami wpływa na poprawę bezpieczeństwa na drodze dzięki określaniu stref bezpieczeństwa, a inne aplikacje umożliwiają doskonalenie stylu jazdy, zwiększanie komfortu pasażerów i zapewnienie transportu przyjaznego dla środowiska. Na przykład ograniczenie prędkości może w istotny sposób wpłynąć na redukcję hałasu w ramach strefy.

strefy bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Dzięki oferowanym przez Volvo Strefom bezpieczeństwa możesz zdefiniować własne obszary wymagające szczególnie ostrożnej jazdy. W takiej strefie – na przykład w pobliżu szkoły, szpitala lub wszędzie tam, gdzie inny użytkownik drogi może zbliżyć się do trasy autobusu czy autokaru – prędkość pojazdu zostanie ograniczona do ustalonej przez Ciebie wartości.

Dowiedz się więcej
Dzieci w słońcu

 

Strefy coachingu

Strefy coachingu

Strefy coachingu Volvo to funkcja dodana do przełomowej usługi Volvo I-Coaching, stanowiąca jej udoskonalenie. Dzięki określeniu Stref coachingu możesz dostosować informacje zwrotne do kierowców i pomóc im zachować szczególną ostrożność na wymagających odcinkach dróg.

Dowiedz się więcej
Zielone strefy

Zielone strefy

To usługa przeznaczona specjalnie dla hybrydowych autobusów elektrycznych. Zielone strefy pozwalają określić obszary, w których autobus powinien jechać w pełnym trybie elektrycznym przy wyłączonym silniku wysokoprężnym. Wydzielenie stref zerowych emisji daje operatorom możliwość włączenia się do realizacji celów planowania urbanistycznego związanych ze stworzeniem czystych i ekologicznych miast.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami