Strefy coachingu

 

STREFY COACHINGU

Coaching kierowców

Strefy coachingu to udoskonalenie przełomowej usługi Volvo I-Coaching dostarczającej natychmiastowej informacji zwrotnej o stylu jazdy. W zdefiniowanym obszarze można określić wartości progowe alarmów. Ograniczając parametry, takie jak prędkość, pokonywanie zakrętów i hamowanie w obszarze wrażliwym, zmotywujesz kierowcę do łagodniejszej jazdy. Możesz zdefiniować tyle stref, ile chcesz i gdziekolwiek chcesz.

jazda

Aktywne wspieranie kierowców

Kiedy przekonasz się, jak działa usługa Volvo I-Coaching, nie zechcesz z niej zrezygnować, a dzięki Strefom coachingu postępy kierowców będą coraz większe. Oczywiście, doświadczeni kierowcy wiedzą, jak jeździć komfortowo i efektywnie, ale natychmiastowe informacje zwrotne Stref coachingu i funkcji I-Coaching pozwalają im osiągnąć mistrzostwo.

Spokój

Na krętych górskich drogach bardzo pomocne może okazać się otrzymywanie ostrzeżeń nawet przy niewielkich działających siłach bocznych. Ciasne zakręty mogą budzić lęk u pasażerów, ale właściwe dla strefy ustawienie funkcji I-Coaching pomoże złagodzić sposób jazdy i zapewnić pasażerom spokój.

Większy komfort

Jeśli wielu pasażerów autobusu stoi, to w obszarach wymagających częstego zatrzymywania się i ruszania hamowanie i przyspieszanie może rodzić problemy. Strefa z niskim ustawieniem tych parametrów spowoduje łagodniejszą jazdę, co zwiększy zadowolenie pasażerów.

Niższe emisje

Przedłużający się czas używania biegu jałowego powoduje zbędne emisje spalin. Funkcja I-Coaching ostrzega przed tym po upływie określonego czasu. Natomiast we wrażliwych obszarach usługa Strefy coachingu pozwala ograniczyć czas pracy na biegu jałowym do 1 minuty, zanim alarm zostanie wyświetlony. 

i coaching

Volvo I-Coaching

Funkcja Volvo I-Coaching jest bardzo prostym i dlatego skutecznym narzędziem poprawiania efektywności pracy kierowcy. Natychmiastowe informacje zwrotne dotyczące podstawowych parametrów jazdy pozwalają zawodowym kierowcom zmienić styl jazdy na płynniejszy i wydajniejszy. 

Dowiedz się więcej
strefa coachingu

Objaśnienia dotyczące usługi I-Coaching i Stref coachingu

Te usługi zapewniają natychmiastowe i trwałe efekty. Jak to działa? 

DO POBRANIA

Można uzyskać więcej informacji. Skorzystaj z łączy do pobrania dokumentów.

Arkusz informacyjny dotyczący usługi Zarządzania strefami(PDF, 3.6 MB)

Powiązane tematy

strefa

Szkolenie kierowców

Zawsze jest miejsce na poprawę. Badania wskazują, że szkolenie kierowców może zapewnić od 5 do 7% długoterminowych oszczędności paliwa. Nie tylko to – bardziej świadomy styl jazdy prowadzi do zmniejszenia zużycia eksploatacyjnego pojazdów, a pasażerom zapewnia przyjemniejszą podróż.

Dowiedz się więcej
strefa bezpieczeństwa

Strefy bezpieczeństwa

Dzięki oferowanym przez Volvo Strefom bezpieczeństwa możesz zdefiniować własne obszary wymagające szczególnie ostrożnej jazdy. W takiej strefie – na przykład w pobliżu szkoły, szpitala lub wszędzie tam, gdzie inny użytkownik drogi może zbliżyć się do trasy autobusu czy autokaru – prędkość pojazdu zostanie ograniczona do ustalonej przez Ciebie wartości.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami