DOSTAWA CZĘŚCI

DOSTAWA CZĘŚCI

Zapewnienie dostępności części

Kontrakty na dostawę części zapewniają dostępność oryginalnych części Volvo i dobór odpowiedniej wielkości ich zapasów. Dzięki temu można zminimalizować czas przestojów i poprawić efektywność pracy warsztatu. Usługa dostawy części jest dostępna niezależnie od tego, czy operator posiada w pełni wyposażony warsztat, czy też korzysta z sieci usług Volvo Buses.

Obecność na całym świecie zapewniająca dostępność

Wybór Oryginalnych Części Volvo to gwarancja otrzymania produktów o sprawdzonej, wysokiej jakości. Są bezpieczne i przygotowane tak, by zapewnić optymalną wydajności autobusu lub autokaru. W razie potrzeby wymiany części firma Volvo może dostarczyć narzędzia pozwalające łatwo zidentyfikować wadliwą część, znaleźć część zamienną i zamówić ją. Do dyspozycji masz rozległą sieć logistyczną i magazynową Volvo, co jest gwarancją dostępności i krótkich terminów dostawy.

Optymalizacja magazynu i kontrola kosztów

Znakomitym sposobem kontroli kosztów jest optymalizacja magazynu dzięki zakupowi właściwych części zamiennych. Volvo może zaoferować dostawę do magazynu żądanej ilości wymaganych części we właściwym czasie. Ta umowa partnerska w zakresie logistyki obejmuje także kontrolę wydajności i automatyczne uzupełnianie zapasów. Korzyściami tego rozwiązania są między innymi wysoka dostępność, odpowiednie zapasy magazynowe i lepszy wskaźnik rotacji części. Ponadto kontrakty Volvo na części zamienne pozwalają zachować kontrolę kosztów.

Praca w warsztacie

Nie tylko zwiększy się dostępność części zamiennych, ale także efektywność pracy warsztatu. Eliminacja czasu oczekiwania powoduje zwolnienie miejsca w warsztacie i poprawę przepływu pracy przy jednoczesnej maksymalizacji dyspozycyjności pojazdu.

Uwzględnione usługi

  • Kontrakty na części zamienne
  • Umowa partnerska w zakresie logistyki
  • Oryginalne Części Volvo
  • IMPACT (informacje o częściach zamiennych)
  • TechTool (wyszukiwanie usterek)
  • Parts Online (zamawianie)
  • Globalna sieć logistyczno-magazynowa
Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Więcej usług

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
VOLVO ACTION SERVICE

VOLVO ACTION SERVICE

Zawsze przy Tobie

Volvo Action Service to 24-godzinna pomoc drogowa dostępna w całej Europie i zapewniająca maksymalną dyspozycyjność i minimalne przestoje.

Volvo Action Service
ZARZĄDZANIE FLOTĄ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Kontrola online w czasie rzeczywistym

System zarządzania flotą umożliwia ograniczenie kosztów na podstawie szczegółowych i zbiorczych informacji w czasie rzeczywistym opartych na danych. Informacje te dotyczą wykorzystania pojazdu.

Zarządzanie flotą