Korzyść dla Twojej firmy

Korzyść dla Twojej firmy

Po podpisaniu Kontraktu Serwisowego Volvo Twoje pojazdy będą obsługiwane w najlepszy możliwy sposób. Kontrakt serwisowy to inwestycja prowadząca do wielu korzyści.

  • Gwarancja dyspozycyjności i dostępności
  • Utrzymanie jakości pojazdu
  • Indywidualny plan obsługi technicznej
  • Przewidywalność finansowa
  • Mniej czynności administracyjnych
  • Ochrona wartości końcowej
  • Udokumentowana obsługa techniczna
kontrakt serwisowy

Kontrakt Serwisowy – Niebieski czy Złoty?

Kontrakt Serwisowy Volvo jest dostępny dla wszystkich i łatwo jest wybrać taki, który Ci odpowiada, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Każdy pojazd otrzymuje swój indywidualny plan przeglądów. W ten sposób można zoptymalizować i maksymalnie wykorzystać budżet przeznaczony na konserwację.

Dowiedz się więcej o Niebieskim Kontrakcie Serwisowym Dowiedz się więcej o Złotym Kontrakcie Serwisowym
Wiedza na temat elektromobilności

Wiedza na temat elektromobilności

Kontrakty Serwisowe Volvo dotyczące autobusów zelektryfikowanych koncentrują się na dyspozycyjności i niezawodności. Dlatego też aktywnie monitorujemy każdy pojazd i dostosowujemy umowę serwisową, aby zoptymalizować wydajność operacyjną, często w ramach kompleksowego rozwiązania. Autobusy elektryczne są szczególne i wymagają specjalnych kompetencji – Volvo je gwarantuje w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej
Podwozie lub kompletny pojazd

Podwozie lub kompletny pojazd

A jeśli masz Volvo z zabudową innego producenta? Nie ma problemu, nadal możesz podpisać którykolwiek z naszych kontraktów, w tym Złoty Kontrakt. Obsługa techniczna, naprawa układu napędowego i pojazdów są uwzględnione, jedynymi wyjątkami są części zabudowy, takie jak drzwi, luki i panele.

Dowiedz się więcej
W rękach ekspertów

W rękach ekspertów

Wszystkie warsztaty Volvo posiadają solidną wiedzę fachową w zakresie konserwacji i napraw. Dysponujemy najnowszymi informacjami technicznymi oraz niezbędnymi narzędziami i oprogramowaniem. Wszyscy nasi mechanicy przechodzą regularne szkolenia, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę nad pojazdami.

Indywidualny plan obsługi

Indywidualny plan obsługi

Pojazdy są różne. Autobusy miejskie, obsługujące trasy przez wiele godzin dziennie wymagają innego rodzaju uwagi niż autobusy do krótkich przewozów międzymiastowych. W ramach kontraktu serwisowego tworzymy plan obsługi technicznej na podstawie sposobu, w jaki Twoje pojazdy są prowadzone.

Oryginalne Części Volvo

Oryginalne Części Volvo

Części zamienne nie są sobie równe. Oryginalne Części Volvo zamontowane przez ekspertów w naszej stacji obsługi dają pewność, że Twój autobus Volvo pozostanie zgodny z fabryczną specyfikacją.

Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami