Niebieski kontrakt

NIEBIESKI KONTRAKT SERWISOWY

Niezawodność w całym cyklu eksploatacji

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje obsługę zapobiegawczą wymaganą do zapewnienia najwyższej sprawności pojazdu. Ustalona opłata, rozłożona równo na cały okres kontraktu gwarantuje Ci pełną dyspozycyjność. Kontrakt jest dostosowany do warunków pracy każdego z Twoich pojazdów.

niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski kontrakt serwisowy

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje pełną obsługę zapobiegawczą. W programie uwzględniono ponad sto punktów kontrolnych. Oprócz komputerowo wspomaganej diagnostyki pojazd jest poddawany kontroli wzrokowej przez mechaników specjalizujących się w obsłudze autobusów i autokarów, którzy przeprowadzają także test drogowy.

niebieski serwis klasyczny

Niebieski Klasyczny kontrakt serwisowy

Niebieski Klasyczny Kontrakt Volvo to oferta przeznaczona dla pojazdów eksploatowanych od co najmniej 13 miesięcy. Koszty usług są równomiernie rozłożone w całym okresie obowiązywania kontraktu obejmującego robociznę, Oryginalne Części Volvo i inne materiały. W efekcie nie zaskoczy Cię niespodziewany wydatek na serwis.

Kontrakt serwisowy dla Ciebie

Niebieskie Kontrakty Serwisowe są starannie zaprojektowane pod kątem efektywności i oszczędności czasu. Można je również doprecyzować, wybierając przydatne elementy spośród dostępnych opcji. Kliknij poniższe łącze, aby dowiedzieć się więcej na temat zawartości naszych kontraktów serwisowych i ich zalet.

Zakres Niebieskiego Kontraktu

Kontrakt obejmuje wymienione niżej obszary z wyszczególnieniem w każdym szczegółowych testów. Stałym elementem są kontrola wzrokowa i test drogowy.

 

Kontrola smarowania, poziomu oleju i płynów

Przeglądy okresowe i roczne

Olej silnikowy i filtr oleju

Wymiana filtra paliwa

Wymiana zaworów i wtryskiwaczy

Wymiana filtra paliwa AdBlue®

Kontrola układu hamulcowego

Wymiana oleju i filtra oleju skrzyni biegów

Wymiana oleju w tylnej osi

Kontrola wskaźników i stanowiska kierowcy

Zewnętrzna kontrola funkcjonalna

Komora silnika

Przednie zawieszenie

Przekładnia kierownicy

Kontrola przeprowadzana pod pojazdem

Obsługa zabudowy*

Test drogowy

Zakres Niebieskiego Klasycznego Kontraktu

Kontrakt obejmuje wymienione niżej obszary z wyszczególnieniem w każdym szczegółowych testów. Stałym elementem są kontrola wzrokowa i test drogowy.

 

Kontrola smarowania, poziomu oleju i płynów

Przeglądy okresowe i roczne

Olej silnikowy i filtr oleju

Wymiana filtra paliwa

Wymiana zaworów i wtryskiwaczy

Wymiana filtra paliwa AdBlue®

Opcje

Oprócz czynności uwzględnionych w kontrakcie serwisowym są do wyboru liczne dodatkowe możliwości. Dokładna ich lista i zawartość zależą od rynku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z przedstawicielem Volvo.

 

Przykłady opcji:

• Inspekcja prawna

• Dostarczenie do/odbiór z warsztatu

• Pomoc drogowa w kraju

• Wymiana piór wycieraczek, żarówek i bezpieczników

• Uzupełnienie oleju, płynu chłodzącego i płynu zapobiegającego zamarzaniu

• Konserwacja dodatkowego wyposażenia

kontrakt na części

Kontrakty na części – optymalne partnerstwo

Operatorom dysponującym większą flotą, w pełni wyposażonym warsztatem i przeszkolonymi mechanikami Volvo oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb w zakresie dostaw części, w tym również logistykę i określony miesięczny koszt części w uzgodnionych ramach.

DO POBRANIA

Można uzyskać więcej informacji. Skorzystaj z łączy do pobrania dokumentów.

Arkusz informacyjny dotyczący oryginalnego Niebieskiego kontraktu (PDF, 1.2 MB)

POWIĄZANE TEMATY

złote rozwiązanie

Złoto – kompleksowe rozwiązanie

Złoty Kontrakt Serwisowy zapewnia najwyższy poziom ochrony przed nieplanowanymi przestojami i gwarantuje, że Twój autobus lub autokar będzie zawsze w idealnym stanie – a to wszystko dostajesz w ramach opłaty miesięcznej, stałej lub zależnej od liczby kilometrów. Kontrakt obejmuje pełną obsługę zapobiegawczą i naprawy podwozia, układu napędowego i nadwozia. Możesz także skorzystać z opcjonalnych rozszerzeń kontraktu, aby uwzględnić konserwację dodatkowego wyposażenia.

Dowiedz się więcej
usługa status pojazdu

Usługa Status Pojazdu

Wszystkie autobusy elektryczne i hybrydowe Volvo są monitorowane online. W połączeniu z naszym wyjątkowym, opracowanym przez Volvo systemem zarządzania energią zapewnia to najkorzystniejsze na rynku kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności. Autobusy elektryczne są szczególne i wymagają specjalnych kompetencji – Volvo je gwarantuje w każdej sytuacji.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami