Niezawodne działanie

 

KONTRAKTY SERWISOWE DOTYCZĄCE ELEKTROMOBILNOŚCI

Niezawodne działanie

Wszystkie autobusy elektryczne i hybrydowe Volvo są monitorowane online. W połączeniu z naszym specjalnym systemem zarządzania energią zapewnia to najkorzystniejsze na rynku kontrakty serwisowe dotyczące elektromobilności. Autobusy elektryczne są szczególne i wymagają specjalnych kompetencji – Volvo je gwarantuje w każdej sytuacji.

Kontrakt serwisowy na akumulator

Kontrakt serwisowy na akumulator

Kontrakt serwisowy gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie akumulatora, a jego miesięczny koszt jest z góry określony. Volvo Buses monitoruje system akumulatorów każdego pojazdu, aby zapewnić efektywne i bezproblemowe działanie. Monitorowanie jest prowadzone zdalnie i nie wymaga angażowania operatora. Nie musisz więc martwić się ani pojemnością akumulatora, ani koniecznością jego wymiany.

Elektryczny układ napędowy

Kontrakt na elektryczny układ napędowy

Z punktu widzenia mechaniki elektryczny układ napędowy jest prosty i trwały, ale nie znaczy to, że nie wymaga obsługi. Warto zatroszczyć się o jego długie, sprawne działanie. Kontrakt na elektryczny układ napędowy jest rozszerzeniem kontraktu serwisowego na akumulator i obejmuje obsługę wszystkich elementów – od sprzętu do ładowania i zarządzania energią po elektryczne silniki i skrzynie biegów.

najwyższa gwarancja

Najwyższa gwarancja

Aby zapewnić najwyższą gwarancję, oferujemy pakiet trzech kontraktów. W jego skład wchodzi kontrakt serwisowy na akumulator, kontrakt na elektryczny układ napędowy, a także Złoty Kontrakt obejmujący wszystkie konieczne naprawy podwozia i nadwozia – oczywiście zawsze przy użyciu Oryginalnych Części Volvo montowanych przez ekspertów. Ochrona nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowej lub nieostrożnej obsługi pojazdu ani zaniedbań konserwacyjnych.

POWIĄZANE TEMATY

złote rozwiązanie

Złoto – kompleksowe rozwiązanie

Złoty Kontrakt Serwisowy zapewnia najwyższy poziom ochrony przed nieplanowanymi przestojami i gwarantuje, że Twój autobus lub autokar będzie zawsze w idealnym stanie – a to wszystko dostajesz w ramach opłaty miesięcznej, stałej lub zależnej od liczby kilometrów. Kontrakt obejmuje pełną obsługę zapobiegawczą i naprawy podwozia, układu napędowego i nadwozia. Możesz także skorzystać z opcjonalnych rozszerzeń kontraktu, aby uwzględnić konserwację dodatkowego wyposażenia.

Dowiedz się więcej
niebieski kontrakt

Niebieski – niezawodność w całym cyklu eksploatacji

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo obejmuje obsługę zapobiegawczą wymaganą do zapewnienia najwyższej sprawności pojazdu. Ustalona opłata, rozłożona równo na cały okres kontraktu gwarantuje Ci pełną dyspozycyjność. Kontrakt jest dostosowany do warunków pracy każdego z Twoich pojazdów.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami