ZARZĄDZANIE POJAZDEM

ZARZĄDZANIE POJAZDEM

Większa dyspozycyjność i efektywność

Usługa, której celem jest zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności i maksymalnego możliwego skrócenia czasu i obniżenia kosztu każdej wizyty w warsztacie. Indywidualny harmonogram serwisowy zapewnia, że dla każdego pojazdu jest wyznaczany optymalny okres międzyprzeglądowy. Dzięki wykorzystaniu danych w czasie rzeczywistym okres ten można zmodyfikować, aby odpowiadał rzeczywistemu użyciu i warunkom jazdy.

Indywidualny harmonogram serwisowy

Prawidłowa konserwacja jest kluczem do nieprzerwanego działania. Zaniedbanie konserwacji prowadzi nieuchronnie do nieplanowanych napraw, a nawet przestojów. Jednak zbyt częste serwisowanie negatywnie wpływa na liczbę godzin pracy pojazdu. Dlatego właśnie zarządzanie pojazdem opiera się na indywidualnych harmonogramach serwisowych.

Szczegółowe dopasowanie dzięki danym w czasie rzeczywistym

Wykorzystanie funkcji telematycznych może dodatkowo zmniejszyć koszty konserwacji. Indywidualny harmonogram serwisowy pojazdu opiera się na prognozach, a ciągły przepływ danych w czasie rzeczywistym pozwala je odpowiednio modyfikować.

Narzędzie do planowania konserwacji

Proces zarządzania pojazdem został starannie opracowany. Nie tylko umożliwia zwiększenie dyspozycyjności i przychodów, ale także zwiększenie efektywności warsztatu. Użytkownik uzyskuje kompleksowy przegląd floty, a także szczegółową diagnostykę każdego pojazdu. Jeśli dołączyć do tego kody błędów, alerty, wymagane części i godziny prac warsztatowych, można planować konserwację znacznie bardziej proaktywnie.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

WIĘCEJ USŁUG

KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching
ZARZĄDZANIE FLOTĄ

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

Kontrola online w czasie rzeczywistym

System zarządzania flotą umożliwia ograniczenie kosztów na podstawie szczegółowych i zbiorczych informacji w czasie rzeczywistym opartych na danych. Informacje te dotyczą wykorzystania pojazdu.

Zarządzanie flotą