VOLVO ACTION SERVICE

VOLVO ACTION SERVICE

Zawsze przy Tobie

Volvo Action Service to 24-godzinna pomoc drogowa dostępna w całej Europie. Obsługa telefoniczna w wielu językach i szeroka oferta usług pomocy gwarantują maksymalną dyspozycyjność i minimalne przestoje.

Całodobowa dostępność

Przez całą dobę i wszystkie dni w roku Volvo Action Service pomaga we wszystkim: od naprawy po pomoc finansową i prawną, od zapewnienia tłumacza po powrót kierowcy do domu.

Zapewnienie jakości

Dzięki przynależności do Volvo Group i współpracy z Volvo Trucks pomoc jest zawsze blisko. Setki warsztatów w całej Europie są gotowe do włączenia się do działania i przywrócenia pojazdowi sprawności. Wszystkie naprawy wykonuje się przy użyciu oryginalnych części Volvo dopasowanych przez ekspertów.

Podstawowe informacje

  • 24-godzinna naprawa pojazdów włącznie z serwisem opon
  • wystarczy jeden telefon, aby uzyskać wszechstronną pomoc i obsługę we własnym języku
  • faktury w języku użytkownika z wyszczególnieniem cen
  • zakup nowych kompletnych pojazdów obejmuje ograniczoną subskrypcję dla pierwszego nabywcy*

*Aby uzyskać informacje o właściwych dla danego rynku warunków i postanowień, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Volvo.

Volvo Buses

Volvo Buses

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Więcej usług

DOSTAWA CZĘŚCI

DOSTAWA CZĘŚCI

Zapewnienie dostępności części

Kontrakty na dostawę części zapewniają dostępność oryginalnych części Volvo i dobór odpowiedniej wielkości ich zapasów, co pozwala zmniejszyć przestoje do minimum.

Dostawa części
KONTRAKTY SERWISOWE

KONTRAKTY SERWISOWE

Gwarancja dyspozycyjności

Kontrakt Serwisowy pozwala zasadniczo zwiększyć dyspozycyjność i dostępność pojazdu przy określonej opłacie miesięcznej. Dostępny w trzech wariantach.

Kontrakty serwisowe
I-COACHING

I-COACHING

Umiejętności jazdy zwiększają produktywność

Zachowanie kierowcy jest kluczem do efektywnego działania. Funkcja I-Coaching przedstawia kierowcy natychmiastową opinię i wskazówki dotyczące efektywniejszej jazdy.

I-Coaching