Wszystkie usługi w jednym miejscu

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Volvo oferuje pełną obsługę obejmującą pojazd, przeglądy, naprawy i ubezpieczenia. Wszystko to jest finansowane w sposób najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i wszystko możesz załatwić w jednym miejscu – u swojego dealera Volvo. Nie ma znaczenia, czy interesują Cię pojazdy nowe, używane, czy też oba rodzaje. Ponieważ specjalizujemy się w pojazdach Volvo, mamy wyjątkowe możliwości zoptymalizowania finansowania Twojej floty.

Jak to działa

Jak to działa

Od 2001 r. Volvo Financial Services jest dostawcą usług finansowych Grupy Volvo. Globalne możliwości, znajomość rynków lokalnych i podejście nastawione na współpracę sprawiają, że jesteśmy preferowanym partnerem wielu klientów. Wraz z nimi wyszukujemy proste i nieskomplikowane rozwiązania. Z łatwością ocenimy Twoje potrzeby finansowe, a co więcej, nasza umowa pozwoli Ci zachować posiadaną bankową linię kredytową.

Volvo Financial Services

 

Pożyczka Volvo Bus

Pożyczka Volvo Bus

Zostań właścicielem pojazdu, wnosząc opłaty w ratach. Dzięki naszym rozwiązaniom finansowania bilansowego Twoje raty będą stałe – to mądry wybór, jeśli nie chcesz od razu angażować całego kapitału. Zarówno pożyczka, jak i pojazd będą uwzględnione w bilansie.

Pożyczka Volvo Bus
Leasing Finansowy

Leasing Finansowy

Chcesz kupić pojazd, wnosząc regularne i przewidywalne płatności? Skorzystaj z oferty sprzedaży ratalnej. Uwzględnisz autobus w bilansie, a kiedy wniesiesz ostatnią opłatę, pojazd stanie się Twoją własnością.

Leasing Finansowy

Leasing Operacyjny

Leasing finansowy to prosta oferta umożliwiająca pełne korzystanie z autobusu z opcją wykupu pod koniec okresu umowy. Pojazd uwzględniasz w bilansie, co pozwala ci korzystać z ulg podatkowych.

Leasing Operacyjny
Ubezpieczenie Volvo

Ubezpieczenie

Możliwość załatwienia wszystkiego w jednym miejscu dotyczy także produktów ubezpieczeniowych. Wiemy, jakie zagrożenia możesz napotkać i jakiej ochrony potrzebujesz. Dlatego nasza oferta obejmuje wiele znakomitych produktów ubezpieczeniowych dostosowanych do potrzeb operatora transportu i warunków lokalnych. Polisę ubezpieczeniową można oczywiście łączyć z umową o finansowanie. Wystarczy skontaktować się z Volvo Financial Services, aby zyskać dostęp do potrzebnej wiedzy. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy Ci kompleksowe rozwiązanie finansowe.

Dowiedz się więcej
Jak możemy Ci pomóc?

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami