Sprzedaż Ratalna Volvo

Leasing Finansowy

Chcesz kupić pojazd, wnosząc regularne i przewidywalne płatności? Skorzystaj z oferty sprzedaży ratalnej. Uwzględnisz autobus w bilansie, a kiedy wniesiesz ostatnią opłatę, pojazd stanie się Twoją własnością.

Prosta droga do posiadania pojazdu

Prosta droga do posiadania pojazdu

Jeśli chcesz być właścicielem swoich pojazdów i szukasz ekonomicznego rozwiązania finansowego dopasowanego do możliwości swojej firmy, może Ci się spodobać nasza oferta sprzedaży ratalnej. Jej korzystny wpływ na przepływy finansowe jest widoczny natychmiast, a po upływie uzgodnionego terminu pojazd staje się Twoją własnością. Ulgi podatkowe możesz odpisywać od pierwszego dnia.

  • Pełna własność po wniesieniu wszystkich opłat
  • Uprawnienia do odpisów ulg podatkowych
  • Pojazd jest wykazywany w bilansie po stronie aktywów
  • Możliwość odliczenia odsetek od dochodu podlegającego opodatkowaniu

Powiązane tematy

Pożyczka Volvo Bus

Pożyczka Volvo Bus

Zostań właścicielem pojazdu, wnosząc opłaty w ratach. Dzięki naszym rozwiązaniom finansowania bilansowego Twoje raty będą stałe – to mądry wybór, jeśli nie chcesz od razu angażować całego kapitału. Zarówno pożyczka, jak i pojazd będą uwzględnione w bilansie.

Pożyczka Volvo Bus

Leasing Operacyjny

Leasing finansowy to prosta oferta umożliwiająca pełne korzystanie z autobusu z opcją wykupu pod koniec okresu umowy. Pojazd uwzględniasz w bilansie, co pozwala ci korzystać z ulg podatkowych.

Leasing Operacyjny
Ubezpieczenia Volvo – ochrona najwyższej klasy

Ubezpieczenia Volvo – ochrona najwyższej klasy

Znamy Twoją działalność. Wiemy, jakie zagrożenia napotykasz i jakiej ochrony potrzebujesz. Pojedynczy pojazd lub cała flota, nowy lub używany – nasi specjaliści ubezpieczeniowi zapewnią Ci ochronę najwyższej klasy.

Ubezpieczenia Volvo – ochrona najwyższej klasy

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami